Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Kernel 3.3 a android aplikace  (Přečteno 1086 krát)

Triscal

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 51
Kernel 3.3 a android aplikace
« kdy: 16 Června 2012, 09:25:38 »
Ahoj,
na netu jsem se dočetl, že nový kernel 3.3 by už měl podporovat aplikace psané pro android.
Znamená to, že budeme schopni instalovat z android marketu jako z centrum softwaru?

Osobně jsem si už novější kernel nainstaloval, ale nemůžu zatím nikde najít jak ty aplikace sprovoznit.

Bude to takto fungovat a nebo ta podpora android aplikací znamená něco jiného?

Díky

pacholik

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2072
Re:Kernel 3.3 a android aplikace
« Odpověď #1 kdy: 16 Června 2012, 15:03:18 »
Nejspíš jsi se dočetl o zařazení jaderného kódu Androidu (tzn. ovladače a jiné patche) do kernelu [viz] [viz]. O spouštění androidích aplikací se nejedná ani v nejmenším. Jestli chceš v Ubuntu Androida můžeš použít AVD nebo VirtualBox.
Po jaké androidí aplikaci tolik prahneš?

Triscal

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 51
Re:Kernel 3.3 a android aplikace
« Odpověď #2 kdy: 16 Června 2012, 19:44:49 »
Zatím, žádná konkrétní jen mě spíš zajímalo, jestli by to principiálně šlo. Vím, že už byly pokusy, aby to šlo, ale pak se záhadně vytratily.
Říkám si, že když už se můžeme těšit na Ubuntu v mobilech s androidem, tak proč ně na android na Ubuntu?

Díky moc, že si mě vyvedl z omylu.

Citrisin

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 138
Re:Kernel 3.3 a android aplikace
« Odpověď #3 kdy: 18 Června 2012, 20:42:28 »
Nejspíš jsi se dočetl o zařazení jaderného kódu Androidu (tzn. ovladače a jiné patche) do kernelu [viz] [viz].
Upřesněte mě, ale ono to stejně není žádný moc velký bum. Když se podívám na xda tak na většině mobilech je problém čistého androida vůbec rozjet (kernel snad nabootuje vždy, ale grafika, gps, wifi..). Nějaké to linuxové distro tedy rozjedeme stejně snad jen na nexusu.
†Asus M51Va
*Lenovo Ideapad Y580, intel i5 Ivi bridge, Nvidia GTX660, 8GB ram, 32GB ssd (Samsung), 1TB hdd.
Ubuntu 12.10, Gnome shell.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.