Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Jak na kompletní full-screen ve VLC? :) <vyřešeno>  (Přečteno 4483 krát)

augustin

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 66
Jak na kompletní full-screen ve VLC? :) <vyřešeno>
« kdy: 19 Května 2012, 16:10:49 »
Je to vcelku bagatelní věc, ale rád bych ji vyřešil. Pro přehrávání videa používám VLC, s nímž jsem kompletně spokojen. Ovšem Full screen ("Režim celé obrazovky") - F11 - se zobrazuje jinak, než bych očekával.

Pár sekund po stisknutí F11 to jakože "skoro" full screen je, jen mi to kazí nahoře to menu a dole to ovládání. Při tom v nastavení nemám nastavené k zobrazení vůbec nic (kromě toho "režimu celé obrazovky" !!!) : viz obrázek: http://img233.imageshack.us/img233/3848/snmekobrazovkypozen2012.png

Ovšem po pár sekundách tohodle "polo full-screenu" se navíc SÁM OD SEBE ještě zobrazí gnomáckej panel a to už bych jako full-screen skoro nenazýval vůbec: http://img193.imageshack.us/img193/3848/snmekobrazovkypozen2012.png .......
« Poslední změna: 19 Května 2012, 20:38:46 od augustin »

ntz_reloaded

  • Lokaj
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3735
  • skill :: ur home erly
Re:Jak na kompletní full-screen ve VLC? :)
« Odpověď #1 kdy: 19 Května 2012, 16:22:46 »
koukni se, jakej mas v nastaveni video output (Preferences->Video->Output) a vyber tam na tvrdo xv a nebo zkus jinej .. vsechny by mely fungovat.
tikejte mi, taky Vam tikam ...
song of the day - openSUSE, openindiana, DuckDuckGo
The noise ain't noise anymore, who's to blame, WHO'S TO BLAME ??

augustin

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 66
Re:Jak na kompletní full-screen ve VLC? :)
« Odpověď #2 kdy: 19 Května 2012, 16:43:14 »
Vypada to, ze to funguje, ale jen do te doby, nez nejaka aplikace, ktera bezi soucasne, zobrazi zmenu na panelu (problikne nebo jak to rict). To je vetsinou po par sekundach, pokud mam spustenych nekolik dalsich programu...

ntz_reloaded

  • Lokaj
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3735
  • skill :: ur home erly
Re:Jak na kompletní full-screen ve VLC? :)
« Odpověď #3 kdy: 19 Května 2012, 16:45:16 »
jakej mas video output prosim ? ukaz v idealnim pripade screenshot .. ja mam mimo jine nastrance video i dalsi v zakladu nezaskrtnute volby typu *always on top*, etc
tikejte mi, taky Vam tikam ...
song of the day - openSUSE, openindiana, DuckDuckGo
The noise ain't noise anymore, who's to blame, WHO'S TO BLAME ??

augustin

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 66
Re:Jak na kompletní full-screen ve VLC? :)
« Odpověď #4 kdy: 19 Května 2012, 16:55:33 »
http://img20.imageshack.us/img20/5229/snmekobrazovkypozen2012s.png
S těma outputama jsem si různě hrál a zkoušel je, ale při změne sem v tomhle žádnou změnu nezaznamenal...
http://img339.imageshack.us/img339/3848/snmekobrazovkypozen2012.png

ferri

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 45
Re:Jak na kompletní full-screen ve VLC? :)
« Odpověď #5 kdy: 19 Května 2012, 18:31:30 »
Je to vcelku bagatelní věc, ale rád bych ji vyřešil. Pro přehrávání videa používám VLC, s nímž jsem kompletně spokojen. Ovšem Full screen ("Režim celé obrazovky") - F11 - se zobrazuje jinak, než bych očekával.

Pre celobrazovkový režim sa používa káves/písmeno f.
F11 je celoobrazovkové rozhranie.
« Poslední změna: 19 Května 2012, 18:34:51 od ferri »

augustin

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 66
Re:Jak na kompletní full-screen ve VLC? :)
« Odpověď #6 kdy: 19 Května 2012, 20:38:28 »
Je to vcelku bagatelní věc, ale rád bych ji vyřešil. Pro přehrávání videa používám VLC, s nímž jsem kompletně spokojen. Ovšem Full screen ("Režim celé obrazovky") - F11 - se zobrazuje jinak, než bych očekával.

Pre celobrazovkový režim sa používa káves/písmeno f.
F11 je celoobrazovkové rozhranie.

díky :D

blaha.48

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 2
Re:Jak na kompletní full-screen ve VLC? :) <vyřešeno>
« Odpověď #7 kdy: 03 Července 2012, 16:48:44 »
Mám stejný problém,ale panely se mi po čase objeví ať dám F11 nebo klávesu f.Stejně se chová i video přehrávané Totemu. Zkoušel jsem přes dconf Editor najít řešení ale žádnou změnu jsem nezaznamenal,Díky za rady.

Rover623

Re:Jak na kompletní full-screen ve VLC? :) <vyřešeno>
« Odpověď #8 kdy: 03 Července 2012, 17:17:32 »
Pokud máte akcelorované prostředí, tak nainstalovat CCSM, jít na kartu hlavní nastavení, záložka Focus and Behaviour a změnit hodnotu Focus Prevention Level

blaha.48

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 2

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.