Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Javascript - úprava HTML kódu u clienta  (Přečteno 4698 krát)

vadimo

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 891
    • Linux Tips & How to
Javascript - úprava HTML kódu u clienta
« kdy: 23 Ledna 2007, 10:44:44 »
Nájde sa preborník v Javascripte, ktorý by mi pomohol? Ide o to, že webhosting mi vkladá do HTML na posledný riadok kód s reklamou, ktorá je neskutočne drzá! Je možné pomocou Javasriptu upraviť HTML kód až na strane klienta? Stačilo by niečo také, čo vymaže posledný riadok z HTML.
« Poslední změna: 20 Října 2007, 02:11:12 od Anna Taliánová »
Asus A6M - Ubuntu 7.10
Asus wl500b
IPBOX 200 - na ceste

Martin - ViPEr*CZ*

Javascript - úprava HTML kódu u clienta ...
« Odpověď #1 kdy: 23 Ledna 2007, 10:56:13 »
Tak nevím jestli na todle bude javascript stačit. Ale určitě to jde třeba přes PHP. Ale pokud je to třeba jako na webzdarma, tak až admin zjistí, že tam tu reklamu nemáš, tak ti zakáže hosting.
Btw ještě by to šlo pokud ta reklama se vkládá s tím že danej objekt má nějakou css třídu na sobě, tak pomocí javascriptu můžeš nastavit na tom css stylu display: none; a taky se ti ta reklama neukáže.
Open source is gold way... Mint 17.2, Debian 8.1 Jessie| Ubuntu Wiki (návody) | Google vyhledávač | Qt4 návody

vadimo

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 891
    • Linux Tips & How to
Javascript - úprava HTML kódu u clienta ...
« Odpověď #2 kdy: 23 Ledna 2007, 11:00:19 »
Server nemá podporu PHP. Ale máš pravdu, može mi zrušiť hosting :(
Asus A6M - Ubuntu 7.10
Asus wl500b
IPBOX 200 - na ceste

Martin - ViPEr*CZ*

Javascript - úprava HTML kódu u clienta ...
« Odpověď #3 kdy: 23 Ledna 2007, 11:02:50 »
No a jak vypadá ten kod s tou reklamou?
Open source is gold way... Mint 17.2, Debian 8.1 Jessie| Ubuntu Wiki (návody) | Google vyhledávač | Qt4 návody

vadimo

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 891
    • Linux Tips & How to
Javascript - úprava HTML kódu u clienta ...
« Odpověď #4 kdy: 23 Ledna 2007, 11:15:11 »
Kód: [Vybrat]
Mne by stačilo, ju len presunuť niekde na bok :)
Ináč tá stránka je robená riež pomocou CSS.
Akože ja nemám žiadnu možnosť zasiahnuť do ich HTML kódu. Aj pri presune z FTP ku mne sa zmaže. A ak ho tam nejak zapíšem a dám na FTP, tak sa k nemu pripíše nový. Iba ak by som definoval CSS pre #szmad priamo na mojej HTML. To by šlo?
Asus A6M - Ubuntu 7.10
Asus wl500b
IPBOX 200 - na ceste

Jere

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 625
Javascript - úprava HTML kódu u clienta ...
« Odpověď #5 kdy: 23 Ledna 2007, 11:20:42 »
Citace: vadimo
Nájde sa preborník v Javascripte, ktorý by mi pomohol? Ide o to, že webhosting mi vkladá do HTML na posledný riadok kód s reklamou, ktorá je neskutočne drzá! Je možné pomocou Javasriptu upraviť HTML kód až na strane klienta? Stačilo by niečo také, čo vymaže posledný riadok z HTML.
To o co se snazis je IMHO to same, jako kradeni SW. Mas nejakou sluzbu "zadarmo" vymenou za zobrazovani reklamy. Pokud ji nebudes zobrazovat, porusujes mimo jine zcela jiste podminky hostingu.
Pokud se ti podminky tveho hostingu nelibi, jdi nekam jinam.

Martin - ViPEr*CZ*

Javascript - úprava HTML kódu u clienta ...
« Odpověď #6 kdy: 23 Ledna 2007, 11:20:49 »
No vkládá se to tam pomocí javacriptu. Pošli mi ještě odkaz na tu www.
Open source is gold way... Mint 17.2, Debian 8.1 Jessie| Ubuntu Wiki (návody) | Google vyhledávač | Qt4 návody

vadimo

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 891
    • Linux Tips & How to
Javascript - úprava HTML kódu u clienta ...
« Odpověď #7 kdy: 23 Ledna 2007, 11:25:54 »
Citace: Jarda
To o co se snazis je IMHO to same, jako kradeni SW. Mas nejakou sluzbu "zadarmo" vymenou za zobrazovani reklamy. Pokud ji nebudes zobrazovat, porusujes mimo jine zcela jiste podminky hostingu.
Pokud se ti podminky tveho hostingu nelibi, jdi nekam jinam.
Nekradnem, len to nejak poposunúť doprava, kde je volne miesto
Asus A6M - Ubuntu 7.10
Asus wl500b
IPBOX 200 - na ceste

nuclex

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 270
Javascript - úprava HTML kódu u clienta ...
« Odpověď #8 kdy: 23 Ledna 2007, 12:16:40 »
Dopsat na stranku..: V pripade, ze vas reklama obtezuje pouzijte ad-block, ad-aware nebo noscript plugin do firefoxu je o.k..
Pentest Tutoriály :: WiFi Hacking Ubuntu :: FreeWiFi HotSpot :: Gnome #LTS 10.04 / 2.6.32.24

Martin - ViPEr*CZ*

Javascript - úprava HTML kódu u clienta ...
« Odpověď #9 kdy: 23 Ledna 2007, 12:38:29 »
Citace: nuclex
Dopsat na stranku..: V pripade, ze vas reklama obtezuje pouzijte ad-block, ad-aware nebo noscript plugin do firefoxu je o.k..
Jj, ale tady jde o vlastní stránky a vůči ostatním uživatelům tam autorovi tak jak je umístěná ta reklama prostě vadí.

Jinak vyřešeno se mnou na ICQ, napsal jsem autorovi scriptik co tu reklamu po 10sec schová.
Open source is gold way... Mint 17.2, Debian 8.1 Jessie| Ubuntu Wiki (návody) | Google vyhledávač | Qt4 návody

Jere

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 625
Javascript - úprava HTML kódu u clienta ...
« Odpověď #10 kdy: 23 Ledna 2007, 13:01:09 »
Citace: vadimo
Citace: Jarda
To o co se snazis je IMHO to same, jako kradeni SW. Mas nejakou sluzbu "zadarmo" vymenou za zobrazovani reklamy. Pokud ji nebudes zobrazovat, porusujes mimo jine zcela jiste podminky hostingu.
Pokud se ti podminky tveho hostingu nelibi, jdi nekam jinam.
Nekradnem, len to nejak poposunúť doprava, kde je volne miesto
Kdyz uz, tak to aspon hrde priznej :) Chtel jsi ten radek s reklamou smazat, o posunu ses nejak nezminoval

vadimo

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 891
    • Linux Tips & How to
Javascript - úprava HTML kódu u clienta ...
« Odpověď #11 kdy: 23 Ledna 2007, 13:13:39 »
Ano, chcel som to najprv zmazat, ale uvedomil som si, ze mi mozu zrusit hosting. Dakujem Viperovi za ochotu mi pomôct. Je to sikovny user :)
Asus A6M - Ubuntu 7.10
Asus wl500b
IPBOX 200 - na ceste

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.