Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: [vyřešeno]Jaké prostředí k 1.6GHz dvoujádru a 2 gb ram  (Přečteno 1376 krát)

hyg

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 37
[vyřešeno]Jaké prostředí k 1.6GHz dvoujádru a 2 gb ram
« kdy: 09 Července 2012, 22:00:51 »
Ahoj,
vím, že toto je alfa omega všech debat, proto se omluvám a stačí mi jednoslovná odpověď, protože se mi nějak nepodařilo najít doporučený hw pro unity a unity 2D.
Jak jsem psal v předmětu, mám tam 1.6ghz dvoujádro a 2gb ramky a chci hlavně, aby to pěkně šlapalo. Hlavně tedy Unity 2D vs xcfe.
Díky moc

edit: Promiňte za špatné zařazení, až teď jsem si vzpomněl, že je tu spešl sekce pro prostředí.
« Poslední změna: 14 Července 2012, 21:15:41 od František Zatloukal »

RRRadek Neužil

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • Závislák
  • ******
  • Příspěvků: 4672
Re:Jaké prostředí k 1.6GHz dvoujádru a 2 gb ram
« Odpověď #1 kdy: 09 Července 2012, 23:11:15 »
A tobě Unity 3D nešlape jak má? Je to sice spíš o grafice než o procesoru a ramce ;)
PS: omluvte moji češtinu není to moje silná stránka, snažím se hlavně vystihnou podstatu problému. ;)

Rover623

Re:Jaké prostředí k 1.6GHz dvoujádru a 2 gb ram
« Odpověď #2 kdy: 09 Července 2012, 23:13:13 »
Na tomhle ti poběží celkem v pohodě i klasické Unity. Unity je docela dobře použitelné i na klasickém Atomu a ten je výkonem někde jako Pentium4.

Používat Unity 2D nemá cenu, jednak bude v další verzi nejspíš zrušeno a jednak je to prostředí bez compozitoru. Pak bych doporučil Xfce nebo LXDE které mají vlastní compozitor.

hyg

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 37
Re:Jaké prostředí k 1.6GHz dvoujádru a 2 gb ram
« Odpověď #3 kdy: 09 Července 2012, 23:46:05 »
Dobrá, díky moc za přesunutí, za původní špatné umístění se ještě jednou omlouvám, a jdu tedy na 3D. Díky

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.