Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Obdoba starých OracleForms pro MySQL a terminál  (Přečteno 1508 krát)

timmynovak

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 300
Obdoba starých OracleForms pro MySQL a terminál
« kdy: 27 Července 2012, 10:27:35 »
Ahoj, možná si na to bude někdo pamatovat, existovaly dříve OracleForms pro terminál - sloužilo to k vytváření formulářů a aplikací ovládaných skrze terminál a přistupujících k databázi Oracle. nevíte někdo o nečem podobném pro MySQL? Potřeboval bych jendoduché konzolové aplikace, načítání dat, jejich editace apod. Nic světaborného. Díky.

timmynovak

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 300
Re:Obdoba starých OracleForms pro MySQL a terminál
« Odpověď #1 kdy: 06 Srpna 2012, 11:06:13 »
Ahoj, nikdo nic? Google mi nepomohl:( (čímž nevylučuji špatně položený dotaz:-) ).

pacholik

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2072
Re:Obdoba starých OracleForms pro MySQL a terminál
« Odpověď #2 kdy: 06 Srpna 2012, 16:59:27 »
Asi nikdo neví co jsou ty OracleForms. phpMyAdmin nebo Adminer nestačí?

petergula

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1016
Re:Obdoba starých OracleForms pro MySQL a terminál
« Odpověď #3 kdy: 07 Srpna 2012, 09:24:58 »
Asi nikdo neví co jsou ty OracleForms. phpMyAdmin nebo Adminer nestačí?
predpokladam, ze nestaci, v oracle forms sa pisu cele aplikacie nie len administruje databaza. Nepoznam nic take pre MySQL, tipujem ze schodne riesenie by mohlo byt robit to cez PHP a web server :) (clovek sa aspon nauci php).
ntbk Dell 6420 (Amd Ati, Intel i7, 4GB RAM, 256GB SSD ...)
secondary/u svokrovcov:
Xubuntu (64bit) ntbk Asus A6Je (Ati X1450, Intel Core2Duo T5500, 2.5GB RAM ...)

timmynovak

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 300
Re:Obdoba starých OracleForms pro MySQL a terminál
« Odpověď #4 kdy: 07 Srpna 2012, 09:38:08 »
oracle forms jsou opravu k napsani cele aplikace, ve verzich, ktere mam na mysli, slo o terminalovou aplikaci. Jde mi o to pro konzoli mit k dispozici jednoduche aplikace nad MySQL pro zpracovani dat s podporou jazyka QBE. Nepotrebuji web aplikaci, ale prave terminalovou. asi si to budu muset v cecku napsat. uz jsem hledal docela dlouho, ale nic co by se tomu alesponb lizilo jsem pro konzoli nenasel - existuji veci pro spravu a ladeni, sledovani (napr. skvely mytop), ale pro praci s daty v podobe formularove aplikace jsem zatim neuspel. tak kdyby nekdo vedel... budu moc rad.

timmynovak

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 300
Re:Obdoba starých OracleForms pro MySQL a terminál
« Odpověď #5 kdy: 08 Srpna 2012, 13:18:56 »
Ještě doplním, že částečně by stačila alespoň terminálová (konzolová) aplikačka pro editaci dät (myslím přímo, ne pomocí psaní SQL příkazů). Našel jsem spoustu aplikací pro xka, pro web, ale pro klasický terminál ne:(

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.