Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Kaffeine a DVB-T  (Přečteno 1293 krát)

vencamint

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 37
Kaffeine a DVB-T
« kdy: 30 Července 2012, 21:52:06 »
Mám problém s otevíráním Kaffeine. Ubuntu 12.04, dva monitory. 1. LG 1980x1024, 2.Smart 1024x768. Druhej nastavenej jako priorita. Nedaří se mě spouštět Kaffeine na tom kterým monitoru podle toho jak si umanu. Spustím-li ho na Smartu tak v okně se mě rorzjede do šířky letního kina a pomůže jen přetažení na LG, nebo myšákem upravit velikost. Po vypnutí, a znovuzapnutí se situace nemění. Genius TvGo DVB-T03 /rtl2832u/. Nakopněte mě. Dík Jinak zatracovanej  /právem/ tenhle usb tuner se mě povedlo k mý spokojenosti rozchodit. Zatím pracuju na DO. Venca

vencamint

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 37
Re:Kaffeine a DVB-T
« Odpověď #1 kdy: 31 Července 2012, 02:12:51 »
Je to něco přez hodinu, kdy jsem nainstaloval kompletní aktualizace. Připadám si jako ve Woknech. To co jsem rozběhal - nefunguje pod jádrem ....... 27. Kam to spěješ Brutebuntu. Venca.

jadd

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 977
Re:Kaffeine a DVB-T
« Odpověď #2 kdy: 31 Července 2012, 02:36:33 »
Musíš to znovu přeinstalovat zase pro to jádro. Nikdo tě nenutí, přecházet na nové.
Obvykle se nové jádro instaluje jen když něco nechodí v tom současném, jinak se vyplatí se nejdříve podívat do changelogu, kde každý kdo přidá, nebo cokoliv opraví, to tam také popíše.
Tím mluvím o Vanilla jádru, které je základ pro distribuční opatchovavané verze.
http://kernelnewbies.org/LinuxVersions - jen ve čtivějších verzích, shrnutí toho zásadního
 
« Poslední změna: 31 Července 2012, 03:45:41 od jadd »

vencamint

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 37
Re:Kaffeine a DVB-T
« Odpověď #3 kdy: 31 Července 2012, 02:53:28 »
Už jsem to pochopil. Ale stejne mě to *censored*. už to zase běhá. Jenže ty nervy. Dík Ahoj Venca.

Rover623

Re:Kaffeine a DVB-T
« Odpověď #4 kdy: 31 Července 2012, 10:47:30 »
V CCSM je plugin (rozmístění oken), který ti umožní tomu Kaffeine nadefinovat kde se má otevřít, to by ten problém mělo řešit

vencamint

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 37
Re:Kaffeine a DVB-T
« Odpověď #5 kdy: 31 Července 2012, 23:30:31 »
Moc děkuju za nastartování. Jdu se s tím prát. Venca.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.