Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Ubuntu one [vyřešeno]  (Přečteno 755 krát)

LordSaita

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 55
Ubuntu one [vyřešeno]
« kdy: 17 Dubna 2013, 08:50:52 »
Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat. Používám Linux Ubuntu 12.04. Chtěl jsem si vyzkoušet klienta ubuntu one, který byl už po instalaci ubuntu v PC. Nyní bych se rád odhlásil z tohoto klienta, ale nikde nevidím žadný "log out button". Resp. nepotřebuju, aby se mi stahovalo z ubuntu one do PC ty soubory, které jsem dal z tohoto PC nahrávat do cloudu.
Mohli byste mi prosím poradit?
Děkuji za odpověd.
« Poslední změna: 22 Dubna 2013, 08:33:43 od LordSaita »

Tadeáš Pařík

  • Předseda občanského sdružení Ubuntu ČR a člen placené komunitní podpory
  • Příspěvků: 6543
    • Ubuntu.cz
Re:Ubuntu one
« Odpověď #1 kdy: 17 Dubna 2013, 10:15:48 »
Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat. Používám Linux Ubuntu 12.04. Chtěl jsem si vyzkoušet klienta ubuntu one, který byl už po instalaci ubuntu v PC. Nyní bych se rád odhlásil z tohoto klienta, ale nikde nevidím žadný "log out button". Resp. nepotřebuju, aby se mi stahovalo z ubuntu one do PC ty soubory, které jsem dal z tohoto PC nahrávat do cloudu.
Mohli byste mi prosím poradit?
Děkuji za odpověd.

Je tam tlačítko vypnout synchronizaci, případně si můžeš daný počítač odebrat v nastavení U1.
Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz.

Ubuntu 14.04 64 bit / Windows 10 Pro - Intel DH87MC, Intel Core i7-4771, 8GB Ram, Kingston HyperX 3K SSD 120GB, Intel HD 4600 a ASUS GTX660-DC2OCPH-2GD5
Ubuntu 14.04 64bit - HP ProBook 4525s
Ubuntu 14.10 32bit - ThinkPad R52 (testování)

pariktadeas@jabbim.cz

LordSaita

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 55
Re:Ubuntu one
« Odpověď #2 kdy: 17 Dubna 2013, 14:38:48 »
To jsem právě zkoušel a nepomáhá to.
Když kliknu na vypnout synchronizaci, tak za pár sekund se mi to obnoví, a když odeberu počítač pomocí toho tlačítka, tak se mi ty dokumenty stále stahují do PC.


TIBOR

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6529
  • Som uzivatel linuxovej distribucie, som linuxak?
Re:Ubuntu one
« Odpověď #3 kdy: 17 Dubna 2013, 18:32:28 »
Ked kliknes pravym v nautiluse na priecinok ktori sa ti synchronizuje a das ubuntu one-zastavit synchronizaciu tak to neprestane? V podstate tymto mu odoberies vsetky priecinky na synchronizaciu a mal by prestat. Ovsem osobne som to neskusal.
Este taka podotazka. Chces pouzivat ubuntu one alebo ho mozes odstranit odinstalaciou a vyriesit to nastalo.
HP Laptop 17-ca1xxx Ubuntu Mate 22.04 FF 64bit.
Asus X751LB-TY014H Ubuntu Mate 20.04.1 FF 64bit.
Linus, Lajnas, Línus, Luínus, Lajnus a je mi naozaj jedno, ako ľudia vyslovujú moje meno. Ale "Linux" je vždy "Linux". LINUS TORVALDS, tvorca Linuxového jadra.(V dokumente Revolution OS)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.