Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Hledám funkční odkaz k stáhnutí Ubuntu na netbook  (Přečteno 1735 krát)

brcal

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 11
Hledám funkční odkaz k stáhnutí Ubuntu na netbook
« kdy: 07 Srpna 2012, 22:57:32 »
Zkoušel jsem sehnat ubuntu netbook edition 10.04 nebo 11 na netbook mám na svojem Samsung N150 10.04 netbook a funguje skvěle a sháním stejnou edici. Máte někdo funkční odkaz ?

pacholik

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2072

brcal

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 11
Re:Hledám funkční odkaz k stáhnutí Ubuntu na netbook
« Odpověď #2 kdy: 07 Srpna 2012, 23:38:34 »
http://releases.ubuntu.com/
jen který to z nich je ? Už jsem jeden z nich instaloval a není tam netbook edice  :(

Milhouse

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 5726
Re:Hledám funkční odkaz k stáhnutí Ubuntu na netbook
« Odpověď #3 kdy: 08 Srpna 2012, 07:20:54 »
Jsou již sloučeny do jednoho obrazu. Nejsou zvlášť, musíte vybrat po nainstalování v sezení, co se má spustit.

N. Á. V. O. D. Y.
 "...naše práce není vidět, ale je důležitá!"

brcal

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 11
Re:Hledám funkční odkaz k stáhnutí Ubuntu na netbook
« Odpověď #4 kdy: 08 Srpna 2012, 18:02:20 »
Jsou již sloučeny do jednoho obrazu. Nejsou zvlášť, musíte vybrat po nainstalování v sezení, co se má spustit.
To mám na tom prvním v 10.04 co už používám od vydání. Teď jsem nainstaloval a není to tam :-(
Díky všem

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
Re:Hledám funkční odkaz k stáhnutí Ubuntu na netbook
« Odpověď #5 kdy: 08 Srpna 2012, 18:13:08 »
Ubuntu Netbook již neexistuje, jak píše výše Pavel, tak Desktopová a Netbooková verze byly sloučeny už ve vydání 11.04 (možná 11.10, abych nekecal), protože netbookové prostředí Unity už máme i na desktopech. Je ještě pár drobných rozdílů ve výchozím nastavení pro desktopy (a notebooky) a netbooky, ale ty se dělají "automaticky" podle hardwaru (především rozlišení obrazovky, které když je moc malé, tak se některé věci přizpůsobí). Nikde se nic nevybírá, nenastavuje, systém je prostě stejný.

brcal

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 11
Re:Hledám funkční odkaz k stáhnutí Ubuntu na netbook
« Odpověď #6 kdy: 08 Srpna 2012, 18:27:28 »
Ubuntu Netbook již neexistuje, jak píše výše Pavel, tak Desktopová a Netbooková verze byly sloučeny už ve vydání 11.04 (možná 11.10, abych nekecal), protože netbookové prostředí Unity už máme i na desktopech. Je ještě pár drobných rozdílů ve výchozím nastavení pro desktopy (a notebooky) a netbooky, ale ty se dělají "automaticky" podle hardwaru (především rozlišení obrazovky, které když je moc malé, tak se některé věci přizpůsobí). Nikde se nic nevybírá, nenastavuje, systém je prostě stejný.
Díky moc. Mám ještě starší vydání a nikdy jsem to neměnil :-). Holka (dcera) to chtěla stejně a má to jinak :-) stejně je spokojená a v 16 letech si to dnes sama naistalovala i nastavila a widle poslala na hřbitov  :D jsem spokojen

Milhouse

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 5726
Re:Hledám funkční odkaz k stáhnutí Ubuntu na netbook
« Odpověď #7 kdy: 09 Srpna 2012, 08:05:06 »
No, Unity nepoužívám, v Lubuntu i Kubuntu se vybírá netbookové sezení...

N. Á. V. O. D. Y.
 "...naše práce není vidět, ale je důležitá!"

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.