Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: jboss 4  (Přečteno 2185 krát)

rainbof

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 255
  • Pták nespavák
jboss 4
« kdy: 09 Října 2012, 12:53:33 »
ahoj,
mam intranetovou aplikaci ktera se uz nevyviji. je urcena pro beh v prostredi jboss 4. Potrebuji ji presunout na novy server fyzicky server.

Chci se tedy zeptat, zda je nejaky standardni zpusob jak ten jboss do ubuntu dostat nebo zda je velka pravdepodobnost ze to pojede v soucasne verzi jbossu.
Ranní ptáče dřív doskáče!

ntz_reloaded

  • Lokaj
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3735
  • skill :: ur home erly
Re:jboss 4
« Odpověď #1 kdy: 09 Října 2012, 12:54:53 »
stahnout pozadovanou verzi a nainstalovat ;) .. co jineho
tikejte mi, taky Vam tikam ...
song of the day - openSUSE, openindiana, DuckDuckGo
The noise ain't noise anymore, who's to blame, WHO'S TO BLAME ??

rainbof

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 255
  • Pták nespavák
Re:jboss 4
« Odpověď #2 kdy: 09 Října 2012, 13:31:49 »
díky za odpověď. je hodna vašeho intelektu.
Ranní ptáče dřív doskáče!

ntz_reloaded

  • Lokaj
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3735
  • skill :: ur home erly
Re:jboss 4
« Odpověď #3 kdy: 09 Října 2012, 14:09:59 »
díky za odpověď. je hodna vašeho intelektu.
http://www.jboss.org/jbossas/downloads/

nechapu, jestli je to ironie, ale co jineho ? ^^
tikejte mi, taky Vam tikam ...
song of the day - openSUSE, openindiana, DuckDuckGo
The noise ain't noise anymore, who's to blame, WHO'S TO BLAME ??

rainbof

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 255
  • Pták nespavák
Re:jboss 4
« Odpověď #4 kdy: 09 Října 2012, 15:04:48 »
byla to prosta narazka na vas styl odpovidani s odkazy na google, povzdechy a domenkami. Na tyto neurcite "rady" moderatoru jsem v posledni dobe dost alergicky nebot v konecnem dusledku zpusobi jedinou vec a tou je to ze nic nenajdu nez prispevky lidi kteri maji podobne reci. Uznavam ze moje reakce byla trosku ostra za to se Vam omlouvam.

Ja jsem si to samozrejme nasel. Jenze tento balik je velice stary (ano je to stara verze) proto jsem se ptal zda to jde nejakou standardni cestou do ubuntu dostat. rozbalit do /opt je sice reseni ale neprijde mi uplne standardni. Proto mne i zajimalo zda je realna sance ze to na distribucni verzi 7 pojede nebo zda ty verze jsou natolik odlisne ze sance je mala. (prekopat vsechny konfiguraky asi nebude uplne trivialni)

Ranní ptáče dřív doskáče!

ntz_reloaded

  • Lokaj
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3735
  • skill :: ur home erly
Re:jboss 4
« Odpověď #5 kdy: 09 Října 2012, 15:20:21 »
mam intranetovou aplikaci ktera se uz nevyviji. je urcena pro beh v prostredi jboss 4.

- vychazime-li z vyse uvedeneho souhrnu informaci, jedine co lze odpovedet je: ``stahnout a nainstalovat v pozadovane verzi .. co jineho ?''

Ja jsem si to samozrejme nasel. Jenze tento balik je velice stary (ano je to stara verze) proto jsem se ptal zda to jde nejakou standardni cestou do ubuntu dostat. rozbalit do /opt je sice reseni ale neprijde mi uplne standardni.

- toto je zcela standardni reseni pro (semi-)komercni aplikace jako jboss .. jina moznost je zkompilovat to ze zdrojaku - nicmene to jsem nepripominal, neb jsem to povazoval za implicitni (tudiz Vami registrovane)

Proto mne i zajimalo zda je realna sance ze to na distribucni verzi 7 pojede nebo zda ty verze jsou natolik odlisne ze sance je mala. (prekopat vsechny konfiguraky asi nebude uplne trivialni)

^^ kruh se uzavira, neb jedine co o Tvoji aplikaci vime jest, ze to je intranetova aplikace ktera se uz nevyviji a je urcena pro beh v prostredi jboss 4. Samozrejme ze si muzes otestovat beh aplikace v novejsich verzich jboss. Netvrdim, ze to nejde.

zdravim, ntz
« Poslední změna: 09 Října 2012, 16:09:33 od ntz_reloaded »
tikejte mi, taky Vam tikam ...
song of the day - openSUSE, openindiana, DuckDuckGo
The noise ain't noise anymore, who's to blame, WHO'S TO BLAME ??

rainbof

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 255
  • Pták nespavák
Re:jboss 4
« Odpověď #6 kdy: 16 Října 2012, 18:45:24 »
zjistil jsem ze ten muj jboss byl kompilovany na miru a zrejme obsahuje i nejake modifikace ma totiz uplne jinou souborovou strukturu a jinou velikost a datum nekterych knihoven nez ma ten jboss stazeny (i kdyz verze je stejna).

budu se muset obratit na dodavatele systemu o dokumentaci k instalaci (ktera samozrejme chybi).

dik.
Ranní ptáče dřív doskáče!

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.