Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: HUD a LibreOffice [vyřešeno]  (Přečteno 928 krát)

jakubpesa

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 28
HUD a LibreOffice [vyřešeno]
« kdy: 21 Října 2012, 11:34:22 »
Ahoj,
po upgradu na Ubuntu 12.10 přestal fungovat HUD pro LibreOffice - když zmáčknu Alt, tak se to tváří, že to bude vyhledávat v LibreOffice, ale když začnu psát, tak to hledá jen v Dropboxu a dalších věcech, co jsou v panelu (píšu "formát", což mi vždy nabídlo formát->stránka).

EDIT: Tak jsem zjistil že vůbec global menu u LibreOffice nefunguje... nemůžu se dostat do formátu, nebo dát uložit jako ... Ale po restartu Unity to jede. Což ale není řešení, protože restartovat Unity pokaždé, když spustím LibreOffice je celkem otrava.

Je to bug LibreOffice, nebo v čem je problém? Mohlo by to vyřešit doinstalace balíku lo-menubar?
Díky

EDIT 2: Nakonec jsem to našel jako bug. viz https://bugs.launchpad.net/ubuntu/+source/libreoffice/+bug/1061225 dřív se mi to nedařilo najít, protože jsem hledal HUD + LibreOffice, reportovaný bug má ale v názvu jen Writer.
« Poslední změna: 21 Října 2012, 12:30:03 od shakein »

aloisam

  • Host
Re:HUD a LibreOffice [vyřešeno]
« Odpověď #1 kdy: 22 Října 2012, 17:25:47 »
ahoj, a nepomohlo by spíš ten balí odstranit? sudo aptitude purge lo-menubar Pokud tedy po upgradu v systému zůstal. V 12.10. by to totiž afaik mělo jet bez něj.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.