Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: firefox + tabmix  (Přečteno 1998 krát)

TUX IN MACHINE

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 576
firefox + tabmix
« kdy: 04 Prosince 2012, 20:49:39 »
taky vam to blbne tim zpusobem ze si nepamatuje zaskrtlou volbu ctrl+tab = prepina panely v poradi pouzivanem naposledy? viz   (asi si zjistim do kteryho konfiguraku se to uklada a dam mu read only pristup? :] )

PS: nevim kam do ktereho chlivku mam tento dotaz zaradit, doufam ze zde neni zakazano diskutovat o vecech co vylozene nesouvisi s OS.

ntz_reloaded

  • Lokaj
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3735
  • skill :: ur home erly
Re: firefox + tabmix
« Odpověď #1 kdy: 04 Prosince 2012, 20:55:14 »
ne, neblbne ;)
tikejte mi, taky Vam tikam ...
song of the day - openSUSE, openindiana, DuckDuckGo
The noise ain't noise anymore, who's to blame, WHO'S TO BLAME ??

Rover623

Re: firefox + tabmix
« Odpověď #2 kdy: 04 Prosince 2012, 22:12:56 »
Neblbne, ale mám verzi 0.4.0.4 která je testovací a od FF17 funguje nejlíp, starší verze 0.4.0.3 včetně revize 0.4.0.3.1 mají v FF 17 a výše problémy

TUX IN MACHINE

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 576
Re: firefox + tabmix
« Odpověď #3 kdy: 08 Prosince 2012, 06:19:47 »
tak sem si stahnul posledni betaverzi tabmixu a problem pretrvava, prijde mi to jestli to nemuze delat bud samotnej firefox nebo jina pluzina. po kazdem novem startu firefoxu se mi vypne to zaskrtatko. mimochodem tabmix byl v minulosti i zdrojem problemu ze mi znemoznoval spravu ostatnich pluzin, proste seznam byl prazdnej. to ze to dela on sem se dozvedel casem nahodou.

Mimochodem ja tambix pouzivam vlastne jen kvuli te vlastnosti aby si pamatoval prepinana okna, cili to je krapet kanon na vrabce, NEVITE NEKDO O NECEM PODOBNEM JEN PRO TUHLE FCI?  :)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.