Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Strasne pomaly flash  (Přečteno 2390 krát)

mihalko

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 5
Strasne pomaly flash
« kdy: 05 Února 2010, 18:41:21 »
Zdravim vas, pouzival som Ubuntu asi rok. Vsetko bolo ok, iba flash bol straaasne pomaly, cpu vytazoval na okolo 70%, ked niekedy boli spustene aj ine programy, tak to bolo skoro 100%. A vetraky na notebooku slapali ako ako sialene.
Ak si odmyslim absenciu nejakych specialnych programov, kvoli ktorym som musel mat instalovane xp vo virtualboxe, tak pomaly flash bol hlavnym dovodom, preco som uz asi dva mesiace len na Windowse. Chcel by som sa aspon ciastocne vratit na Ubuntu, ale ten flash mi stale vadi. Existuje prosim nejake zarucene riesene tohto problemu? Skusal som uz rozne navody, ale nic. Robi to aj Adobe flash, aj Gnash, aj vo firefoxe aj v opere..... Prosim, poradte... pripadne, robi sa s tym nieco v Canonicale, ci v Adobe, ci kde.... hmm ? Dakujem za rady.
Ubuntu 10.04 alpha 2, HP 6735s

ladarozan

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 837
Re: Strasne pomaly flash
« Odpověď #1 kdy: 05 Února 2010, 19:37:08 »
Vždy to lze porovnat s LiveCD, dále jaký počítač, trochu podrobností....
AMD A4-5300, Hauppauge HVR-4000, Ubuntu 12.04, Windows 8
-Tablet Protab26 a Toshiba AT10 Android 4.3.1
-Asus EEE1000H,WinXP

mihalko

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 5
Re: Strasne pomaly flash
« Odpověď #2 kdy: 06 Února 2010, 20:53:57 »
Mam HP 6735s, ale ten problem s flashom maju aj niektori kamosi.S Live CD som to neporovnaval, tam sa mi nenainstaloval flash. Teda som ho naistaloval, ale vo Firefoxe nesiel.
Ubuntu 10.04 alpha 2, HP 6735s

VETRIs

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 8
Re: Strasne pomaly flash
« Odpověď #3 kdy: 13 Února 2010, 21:50:04 »
Zdravím, také jsem řešil tento NTB, bohužel jsem s Flashem taky moc nepokročil. Navíc jsem jej neměl u sebe, když se problémy projevovaly a dotyčná mi nebyla schopná říct, kdy se problémy vyskytují. Nakonec jsem tam musel dát Win :-/.
Diskuse, kde jsem toto řešil je tady: http://forum.ubuntu.cz/index.php/topic,37302.0.html
Athlon 64 3000+, 3GB DDR2, nVidia GeForce 6600 256MB. OS: Ubuntu 9.04, Gnome
Stále (a rád) se učím... ;)

jiri.podvolecky

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 72
Re:Strasne pomaly flash
« Odpověď #4 kdy: 04 Prosince 2012, 19:57:13 »
Já mám doma desktop, na kterým od "výroby" byly windows a brácha ( tedy né že bych to neuměl, ale kupovalo se to na jeho živnosťák a tak to udělal on ) na něj doinstaloval Ubuntu. Tedy mám porovnání rachlosti chodu Flashe na stejné platformě a opravdu mi to na Linuxech ( tuším 10.04 LTS ) šlape citelně pomalejš než v win 7.  :'(

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.