Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Lite linux 1.0.6  (Přečteno 1770 krát)

xfce4

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 6
Lite linux 1.0.6
« kdy: 23 Října 2013, 21:32:37 »
Ahoj ja viem nieje  je to xubuntu aj  keď nieje až tak ďaleko od neho len je odľahčené .Mam problem z nastavením slovenčiny aj keď ju nastavím neprepne  mi to ma to vraj základnú podporu anglicky .
ak to niekto  riešil prosím radu  ďakujem

janek-m

  • Host
Re:Lite linux 1.0.6
« Odpověď #1 kdy: 23 Října 2013, 23:38:04 »
Lite Linux by mal podporovať CZ/SK jazyk. Je nainštalovaný jazykový balíček?? Pozri sem: https://www.linuxliteos.com/manual/install.html#language

xfce4

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 6
Re:Lite linux 1.0.6
« Odpověď #2 kdy: 24 Října 2013, 17:25:57 »
Lite Linux by mal podporovať CZ/SK jazyk. Je nainštalovaný jazykový balíček?? Pozri sem: https://www.linuxliteos.com/manual/install.html#language

áno je a je to aj vysvetlene v nom je len Španielčina  Angličtina a nemčina . v tej kolónke help je to tak popísane .Ale myslím ze to stráca aj tak zmysel to lite distro ak si chce človek odinštalovať par veci stiahnu sa aj ostatne závislosti a lite  štartuje  22sekund nie 13 ako cista instilácia Lite alebo stara dobra 10 . 10 .
Ja na synaptic nastavím aj slovensky server aj stiahne slovenske baličky aj  v menu jazyk prepnuté na slovak .ale všetko aj tak anglické .
Ešte to porovnám  nainštalujem všetko co potrebujem a  skúsim aj xubuntu ale tuším bude rovnaké

janek-m

  • Host
Re:Lite linux 1.0.6
« Odpověď #3 kdy: 24 Října 2013, 17:36:00 »
A v tabuľke jazykov sa slovenčina objaví?? Nie som si istý, ale netreba ju v tabuľke pretiahnuť na prvé miesto??  A počas inštalácie sa dala vybrať slovenčina?

V Xubuntu je na 100% slovenská jazyková podpora a preto sa čudujem, že v LinuxLite je takýto problém.

xfce4

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 6
Re:Lite linux 1.0.6
« Odpověď #4 kdy: 27 Října 2013, 02:32:18 »
Pri inštalácií sa dala vybrať slovenčina aj som vybral menu ostalo  anglické  .

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.