Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Sims 3, ziadna grafika  (Přečteno 1634 krát)

Kiaobcui

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 178
  • .. the more you are able to hear.
Sims 3, ziadna grafika
« kdy: 13 Dubna 2013, 17:12:57 »
Zdravim. Brat ma stale vyhrady voci ubuntu, a stale mi pili usi, ze mu mam nainstalovat Sims 3.
Pustil som sa do toho, ale hned prisli aj problemy. Mal som ISO obraz Sims 3. Odbalil som ho, a instaloval cez Wine.
Vsetko prebehlo okej, ked som hru spustil, namiesto textu som videl len nejake kocky a divne znaky. to som ale naslepo presiel,
ale neskor, v hracom mode bolo vsetko sive, chaby obrys domov. Grafika nula bodov. Tak som to odstranil a nainstaloval znovu cez PlayOnLinux.
Instalacia v pohodke, ale pri spusteni hry to iste. divna rec (skor znaky a kocky ako rec) a grafika ziadna.
Viete mi s tym nejak pomoct?
"Uživatelé Linuxu jsou spíše komunitou. Jednají s lidmi, ne s korporacemi."

Mariocz

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 148
Re:Sims 3, ziadna grafika
« Odpověď #1 kdy: 13 Dubna 2013, 17:52:51 »
Koukni sem, v poznámkách máš video návod instalace a gameplay. V additional comments jsou doplňky který je potřeba doinstalovat a když kousek odscrolluješ, je tam patch (vyber nejnovější)

http://appdb.winehq.org/objectManager.php?sClass=version&iId=16664&iTestingId=74844

Kiaobcui

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 178
  • .. the more you are able to hear.
Re:Sims 3, ziadna grafika
« Odpověď #2 kdy: 13 Dubna 2013, 18:07:25 »
dik. :)  Pise sa tam, ze mam doinstalovat mono a .NET 2.0.  NET mi pride, ako NET framework 2.0 a ked som ho instaloval, hlasilo ERROR. Mono ale ani za svet neviem, co je. a kde to mam stiahnut. Co sa tyka Patch, ten tiez nebol nainstalovany uspesne.. 
"Uživatelé Linuxu jsou spíše komunitou. Jednají s lidmi, ne s korporacemi."

Citrisin

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 138
Re:Sims 3, ziadna grafika
« Odpověď #3 kdy: 04 Května 2013, 12:14:02 »
dik. :)  Pise sa tam, ze mam doinstalovat mono a .NET 2.0.  NET mi pride, ako NET framework 2.0 a ked som ho instaloval, hlasilo ERROR. Mono ale ani za svet neviem, co je. a kde to mam stiahnut. Co sa tyka Patch, ten tiez nebol nainstalovany uspesne..
Instaluj to pomocí Winetricks, přímo si tam můžeš vybrat co potřebuješ doinstalovat.
Jinak pokus se moc nekamarádíš s terminálem doporučuji například: Q4Wine. (Na rozdíl od PlayOnLinux není určen pro instalačními skripty, ale pro grafickou správu Wine).

(Mono je jednoduše opensource .NET nezávislý na Microsoftu: http://cs.wikipedia.org/wiki/Mono_(platforma) - druhý odkaz v googlu)
†Asus M51Va
*Lenovo Ideapad Y580, intel i5 Ivi bridge, Nvidia GTX660, 8GB ram, 32GB ssd (Samsung), 1TB hdd.
Ubuntu 12.10, Gnome shell.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.