Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: counterstrike - problem s mouse  (Přečteno 1163 krát)

pepops

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 45
counterstrike - problem s mouse
« kdy: 25 Dubna 2013, 13:08:22 »
Zdravim nahral som si ubuntu 12.10. zistil som že ide nahrat aj steam co ma potešilo ale nastali mi vazne problemy pri hre. Začala mi vynechavat mouse pri klikani ci toceni scroolu mi dost casto nereaguje mouse (zo zaciatku to nebolo).

skušal som rozne mouse i rozne usb na mojom notebooku ale nič sa nezmenilo. podla mna problem so softverom a pritom to bolo ok. obcas mi fungovalo ked som dal vypnut tablet ale uz ani to nepomaha.. nemôže isť o výrus? lebo fakt neviem čo to má znamenať robí to pri tejto hre len.

prosím o radu.

Rover623

Re:counterstrike - problem s mouse
« Odpověď #1 kdy: 25 Dubna 2013, 13:44:14 »
Virus v Linuxu, to by jsi byl asi historicky první kdo si ho tam nenainstaloval úmyslně. Co máš za grafickou kartu

pepops

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 45
Re:counterstrike - problem s mouse
« Odpověď #2 kdy: 26 Dubna 2013, 17:13:28 »
mam ati hd 5470. po novom update od steamu to bolo chvilku ok ale teraz zas to same vynechavaju mi tlacitka i scrool. skusal som original ovladac ale i poprietarny od amd nepomaha. stale to same. prosím o radu

menganito

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1728
Re:counterstrike - problem s mouse
« Odpověď #3 kdy: 26 Dubna 2013, 17:32:12 »
Máš pri HL a CS povolené betas? Pravý klik na HL -> Properties -> Tab "BETAS" -> vyber si tam Beta - Beta. Počkaj na update a tradá. Mne tento postup vyriešil problémy s TF classic, BS, OF, ...

Vírusu by som sa nebal, ak nemáš wine a v ňom nejaké cracknuté hry alebo podivné aplikácie. Cez steram by si ho dostať isto nemal.

pepops

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 45
Re:counterstrike - problem s mouse
« Odpověď #4 kdy: 27 Dubna 2013, 21:56:05 »
neviem ake Hl myslis nastavil som v steame beta ale funguje to iba raz ked napriklad restartnem ubuntu tak je to to same. a zas vynechava

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.