Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Seznam toho co vše nefunguje v 13.10  (Přečteno 5149 krát)

GdH

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3176
    • GdH-Notes
Re:Seznam toho co vše nefunguje v 13.10
« Odpověď #25 kdy: 21 Října 2013, 16:03:03 »
Nemůžeš předpokládat, že přesun celého home bude bez problémů v prostředí, které se vyvíjí. Oproti 12.04 je toho fůra jinak, prostě si to musíš nastavit znovu, pokud chceš alespoň trochu stability.

Hm, pouzivam Debian - zmes unstable, testing a experimental, home mam tusim ten isty, len presuvany este z cias, ked som pouzival Ubuntu (tak do 2009), nikdy som nemusel robit nejaku extra cistku. A to sa mi OS tiez vyvija. Takze frakk-up bude niekde inde :) Inak, co sa pamatam, kym som mal Ubuntu, vzdy siel prechod hladko, kedy sa rozhodli rozbit to?

Záleží, co se vyvýjí, od 12.04 byl třeba vyměněn systém ukládání předvoleb aplikací. Je to každopádně trochu divočejší, než když tu bylo GNOME 2 a Unity je ... Unity :)

RRRadek Neužil

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • Závislák
  • ******
  • Příspěvků: 4672
Re:Seznam toho co vše nefunguje v 13.10
« Odpověď #26 kdy: 21 Října 2013, 16:28:12 »
Funguje vám skenování? Mně nejde jednoduché ani XSane.

Skenování bez problémů.
PS: omluvte moji češtinu není to moje silná stránka, snažím se hlavně vystihnou podstatu problému. ;)

beer

  • Host
Re:Seznam toho co vše nefunguje v 13.10
« Odpověď #27 kdy: 21 Října 2013, 18:31:55 »
Po upgradu nefunguje mocp, v pavucontrol nefunguje přepnutí z hdmi na repro přes jack, nejde uspat, nejde vypnout, ani restartovat.

menganito

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1728
Re:Seznam toho co vše nefunguje v 13.10
« Odpověď #28 kdy: 22 Října 2013, 08:19:33 »
Nemůžeš předpokládat, že přesun celého home bude bez problémů v prostředí, které se vyvíjí. Oproti 12.04 je toho fůra jinak, prostě si to musíš nastavit znovu, pokud chceš alespoň trochu stability.

Hm, pouzivam Debian - zmes unstable, testing a experimental, home mam tusim ten isty, len presuvany este z cias, ked som pouzival Ubuntu (tak do 2009), nikdy som nemusel robit nejaku extra cistku. A to sa mi OS tiez vyvija. Takze frakk-up bude niekde inde :) Inak, co sa pamatam, kym som mal Ubuntu, vzdy siel prechod hladko, kedy sa rozhodli rozbit to?

Záleží, co se vyvýjí, od 12.04 byl třeba vyměněn systém ukládání předvoleb aplikací. Je to každopádně trochu divočejší, než když tu bylo GNOME 2 a Unity je ... Unity :)

The biggest thing any program can do is not the technical details of the program itself; it’s how useful the program is to users.
So any time any program (like the kernel or any other project), breaks the user experience, to me, that’s the absolute worst failure that a software project can make.
    -- Linus Torvalds

Ergo je pekne, ze sa menil system ukladania nejakeho oneho a nejake ize je krajsie a unity je unity, ked to nefunguje, vsetky tieto veci su presne na jedno :) Zacinam sa citi ako flamer, takze z mojej strany je to vsetko, aj tak nijak neprospievam rieseniu problemov :)

RedMaX

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 384
  • Narozen v komunismu, zemřu v komunismu.
Re:Seznam toho co vše nefunguje v 13.10
« Odpověď #29 kdy: 22 Října 2013, 19:54:55 »
Zdar, jeste byste k tem vecem co vam nefungujou meli psat, zda jste provadeli novou instalaci nebo povysovali. Viz. muj prispevek, protoze dalsi bug je, že nefunguje Numlock na prihlasovaci obrazovce pri pouzivani LightDM, pricemz me nefunguje, protoze jsem delal cistou instalaci, zatimco kolegovi co jen povysoval, funguje.

http://forum.ubuntu.cz/index.php?topic=69343.0

Jinak sorac, kdybych si tohohle vlakna vsiml driv, tak jsem to hodil taky sem.

Jo a ten SHIFT-ALT na klavesnice me taky neskutecne stve.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.