Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Naprogramování světelné signalizace  (Přečteno 1434 krát)

Samms

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 297
Naprogramování světelné signalizace
« kdy: 24 Října 2013, 08:28:22 »
Dobrý den,
toto jsem dostal jako testovou úlohu. Háček tkví v tom, že nevím, jak ten model situace vlastě vypadá. Tudíž jsem si jej chtěl někde pustit - nasimulovat... Instalovat kvůli tomu Javu se mi moc nechce. A SUMO je zbytečně komplikovaný. Jak jsem psal - potřebuji jen shlédnout simulaci té situace. (křižovatka T - tramvaj, chodci (+ ruční žádost o uvolnění) a auta...) Jak se k takovéto simulaci nejjednodušeji dostat? (Ano - zdá se to jednoduché ale v průběhu vývoje jsem se dostal k několika otázkám - kdy kdo...)
Děkuji.

Myrmica

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1701
    • MYRMICA
Re:Naprogramování světelné signalizace
« Odpověď #1 kdy: 24 Října 2013, 18:46:27 »
Trochu málo informací, potřebuješ program pro provádění simulací dopravních situací nebo máš simulaci jako nějaký soubor a ten potřebuješ přehrát?
Stolní strojek: OS– UBUNTU 16.04 x86_64, MB ASUS P8 Z68-V/GEN3, Intel® Core™ i5-3470 CPU @ 3.20GHz × 4 , 16GiB DDR3, GeForce GTX 670...
Notebook: ASUS U53Jc OS– UBUNTU 16.04 x86_64, Windows 7, Processor – Intel Core i5-460M (2,53 GHz), Graphics – switchable NVIDIA GeForce 310M and Intel GMA HD

Samms

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 297
Re:Naprogramování světelné signalizace
« Odpověď #2 kdy: 24 Října 2013, 20:52:11 »
Mám situaci na křižovatce - potřebuji jen vidět, jak vlastně proběhne... (V nějakém cyklu to pak zopakuji...)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.