Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Instalace Rhythmbox a Amaroku  (Přečteno 1115 krát)

Roddney

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 362
Instalace Rhythmbox a Amaroku
« kdy: 23 Listopadu 2013, 20:42:37 »
Zdravím, udělal jsem downgrade Ubuntu na 13.04. Přidal jsem zdroje pro Rhythmbox 3.0, nainstaloval a když chci přidat služku mp3, tak to prostě nic nedělá a tím celý proces skončil. Tak jsem odstranil PPA, ze kterého mám Rhythmbox 3.0 a dal jsem obnovit a nainstaloval repo verzi 2.9x. Tam konečně mi to udělá indexaci mpétrojek, ale chybí rádio stanice a milé překvapení je, že když spustím přehrávač znovu, tak mi to napíše, že databáze hudby nešla načíst, protože byla vytvořena novou verzí programu, což je blbost, protože ta nová to neuměla a navíc tam ani není. Prosím o pomoc...
No a pokud jde o Amarok, tak ten jsem nainstaloval včera ve verzi 2.8, fungoval a dnes když jsem se ho pokoušel zapnout, tak už nenaběhl...nechápu...v procesech je vidět, ale to je vše. Reinstaloval jsem, dal i verzi 2.7 a nic... Co jsem zvoral?
Díky

[příloha smazaná administrátorem]

TIBOR

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6529
  • Som uzivatel linuxovej distribucie, som linuxak?
Re:Instalace Rhythmbox a Amaroku
« Odpověď #1 kdy: 23 Listopadu 2013, 20:51:37 »
Daj si v nautiluse v /home zobrazit skryte adresare(ctrl+h) a zmaz tie pre tieto programy. Tym ich uvedies do stavu ako boli po instalacii.
HP Laptop 17-ca1xxx Ubuntu Mate 22.04 FF 64bit.
Asus X751LB-TY014H Ubuntu Mate 20.04.1 FF 64bit.
Linus, Lajnas, Línus, Luínus, Lajnus a je mi naozaj jedno, ako ľudia vyslovujú moje meno. Ale "Linux" je vždy "Linux". LINUS TORVALDS, tvorca Linuxového jadra.(V dokumente Revolution OS)

Roddney

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 362
Re:Instalace Rhythmbox a Amaroku
« Odpověď #2 kdy: 23 Listopadu 2013, 21:52:33 »
tak jsem to udělal, objevila se navíc složka, která je na fotce... a když jdu dál, tak tam jsou data šifrovaná

[příloha smazaná administrátorem]

h4ck1

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 186
    • Můj blog
Re:Instalace Rhythmbox a Amaroku
« Odpověď #3 kdy: 23 Listopadu 2013, 22:03:34 »
On myslel v tvým /home, tím pádem v /home/mario

TIBOR

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6529
  • Som uzivatel linuxovej distribucie, som linuxak?
Re:Instalace Rhythmbox a Amaroku
« Odpověď #4 kdy: 23 Listopadu 2013, 22:14:09 »
Jj, presne. Este musis otvorit to mario.Cele cesty by mali byt
/home/mario/.local/share/rhythmbox
/home/mario/.cache/rhythmbox
Pre istotu si ich pred zmazanim odzalohuj.
HP Laptop 17-ca1xxx Ubuntu Mate 22.04 FF 64bit.
Asus X751LB-TY014H Ubuntu Mate 20.04.1 FF 64bit.
Linus, Lajnas, Línus, Luínus, Lajnus a je mi naozaj jedno, ako ľudia vyslovujú moje meno. Ale "Linux" je vždy "Linux". LINUS TORVALDS, tvorca Linuxového jadra.(V dokumente Revolution OS)

Roddney

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 362
Re:Instalace Rhythmbox a Amaroku
« Odpověď #5 kdy: 23 Listopadu 2013, 23:59:06 »
ok...tak to vypadá, že Rhythmbox je v pořádku. Teď jen Amarok zlobí. Podobný postup jsem použil i u něj a nainstaloval. Teď mi jde spustit alespoň uvítací obrazovka, pak to dělá do nekonečna "configuration update". 

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.