Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: samolepky Ubuntu - LinuxMarket  (Přečteno 1470 krát)

ludolph

  • Host
samolepky Ubuntu - LinuxMarket
« kdy: 21 Ledna 2014, 15:26:18 »
Bylo by mozne zajistit prodej originalnich samolepek Ubuntu: http://shop.canonical.com/product_info.php?products_id=718
na ceskem eshopu: http://www.linuxsoft.cz/linuxmarket/samolepky ?

???
« Poslední změna: 23 Ledna 2014, 14:46:02 od Tadeáš Pařík »

Tadeáš Pařík

  • Předseda občanského sdružení Ubuntu ČR a člen placené komunitní podpory
  • Příspěvků: 6543
    • Ubuntu.cz
Re:samolepky Ubuntu
« Odpověď #1 kdy: 21 Ledna 2014, 15:31:52 »
Marpe?
Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz.

Ubuntu 14.04 64 bit / Windows 10 Pro - Intel DH87MC, Intel Core i7-4771, 8GB Ram, Kingston HyperX 3K SSD 120GB, Intel HD 4600 a ASUS GTX660-DC2OCPH-2GD5
Ubuntu 14.04 64bit - HP ProBook 4525s
Ubuntu 14.10 32bit - ThinkPad R52 (testování)

pariktadeas@jabbim.cz

ludolph

  • Host
Re:samolepky Ubuntu
« Odpověď #2 kdy: 23 Ledna 2014, 14:42:12 »
No tak zatim zadna reakce ... asi nic!

Skoda, myslim, ze by si dost lidi bylo ochotno koupit kvalitnejsi a vetsi samolepky s logem Ubuntu. Jen skoda, ze u nas je nikdo neprodava. Ty co jsou na http://www.linuxsoft.cz/linuxmarket/samolepky jsou bohuzel nekvalitni.

Marp

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2456
  • Moje práce není probudit ovce, ale shromáždit vlky
    • Marek Marp Pszczolka
Re:samolepky Ubuntu - LinuxMarket
« Odpověď #3 kdy: 23 Ledna 2014, 16:09:26 »
Zdravím,
no, za prvé bych nekonstatoval, že samolepky z LinuxMarketu jsou nekvalitní. Můžeš svoje tvrzení doložit? Jako zákazníka, který u nás nakoupil (podle emailu) tě vedeného nemám.
Já je používám od počátku spolupráce s firmou, která je vyrábí a drží jak v lepu, tak barevnou stálostí a bez oděrek.

Za druhé: prodej samolepek přímo od Canonicalu jsme zde již řešili. Jsou docela drahé na české poměry a poštovné z GB je taktéž šíleně drahé. Jedno řešení je přes komunitu, která by je dodávala ve větším množství a tím pádem s jiným poštovným - tam by šlo pak probrat i prodej přes LinuxMarket tak, aby byl zisk rozdělen mezi oba subjekty.
Druhé řešení je individuální nákup - nikomu nebrání nic si tyto samolepky z GB objednat přeci.
« Poslední změna: 23 Ledna 2014, 16:37:13 od Marp »
Marek *Marp* Pszczolka
--------------------------------------------
Lenovo IdeaPad 5, CPU: 8jádrový AMD Ryzen 7, 16GB RAM, GPU: AMD ATI Renoir, 512GB SSD + Debian GNU/Linux Bookworm/Sid - Kernel: 5.18

ludolph

  • Host
Re:samolepky Ubuntu - LinuxMarket
« Odpověď #4 kdy: 23 Ledna 2014, 16:41:58 »
Ad kvalita samolepek: grafika je trochu zrnita a obrazek neni vycentrovany na stred samolepky. Je to mozna malickost, ale, bez urazky, samolepky od Canonicalu jsou trochu jina trida. Navic mas k dispozici jenom jednu velikost.

Ad proc samolaepky od Canonicalu?: Ruzne velikosti, jak logo tak napis separatne, atd.

Mas pravdu, ze si je muze kazdy koupit sam, ale to je kvuli silenemu postovnemu financne mimo realitu.

Takze, ja bych byl pro reseni, ze komunita  by se pokusila od Canonicalu ziskat nejake vetsi mnozstvi  ruznych typu samolepek a linuxshop by to pak  expedoval v Cesku. Slo by to?

Marp

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2456
  • Moje práce není probudit ovce, ale shromáždit vlky
    • Marek Marp Pszczolka
Re:samolepky Ubuntu - LinuxMarket
« Odpověď #5 kdy: 23 Ledna 2014, 16:50:34 »
Ad kvalita samolepek: grafika je trochu zrnita a obrazek neni vycentrovany na stred samolepky. Je to mozna malickost, ale, bez urazky, samolepky od Canonicalu jsou trochu jina trida. Navic mas k dispozici jenom jednu velikost.

Ad proc samolaepky od Canonicalu?: Ruzne velikosti, jak logo tak napis separatne, atd.

Mas pravdu, ze si je muze kazdy koupit sam, ale to je kvuli silenemu postovnemu financne mimo realitu.

Takze, ja bych byl pro reseni, ze komunita  by se pokusila od Canonicalu ziskat nejake vetsi mnozstvi  ruznych typu samolepek a linuxshop by to pak  expedoval v Cesku. Slo by to?
Ad kvalita - asi zřejmě posuzuješ jen podle náhledového obrázku na eshopu. Ve finále je výsledek naprosto čistý  ;)
Ano, samolepky od Canonicalu jsou hezký, různé typy. Ono by možná stačilo, kdyby komunita (Tadeáš) získala grafické podklady pro samolepky (a můj dodavatel samolepek nemá problém je vyrobit). Já mám povolení od Canonicalu pro používání loga Ubuntu pro produkty na eshopu - snad by to mohlo stačit.
Poslední řešení je, že bych ty samolepky nakoupil ve větším množství sám pro LinuxMarket (pokud mi to majitel povolí).
Marek *Marp* Pszczolka
--------------------------------------------
Lenovo IdeaPad 5, CPU: 8jádrový AMD Ryzen 7, 16GB RAM, GPU: AMD ATI Renoir, 512GB SSD + Debian GNU/Linux Bookworm/Sid - Kernel: 5.18

ludolph

  • Host
Re:samolepky Ubuntu - LinuxMarket
« Odpověď #6 kdy: 24 Ledna 2014, 09:52:49 »
Jsem zvedav, jestli se ti podari v tom neco udelat.  Drzim palce!!!

Jinak uz jsem si od tebe koupil samolepky za cca par stovek, ale pod jinym jmenem, nez mam tady na foru.


 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.