Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Odstranění zbytků po Ubuntu  (Přečteno 1955 krát)

Filajs01

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 104
    • SpongeBlockCZ
Odstranění zbytků po Ubuntu
« kdy: 23 Ledna 2014, 14:25:28 »
Čau,nainstalovat jsem kubuntu-desktop na Ubuntu 12.04,ubuntu-desktop jsem smazal,Unity a Unity2D jsem smazal,ale pořád při startu počítače mi nabíhá přihlašovací obrazovka Ubuntu a skoro všude mám kurzor Unity.Nejde to odstranit úplně,abych měl čisté Kubuntu?A ještě to potřebuju udělat tak,abych nemusel přeinstalovávat celej počítač.Jestli se to dělá v terminálu tak prosím přesnej postup.
Nejsem blbej, jen línej
Můj PC: Deska: Asrock B75 Pro3,CPU: Intel Celeron G1620,RAM: 8GB,Disk WD blue 500GB,VGA: Gainward Geforce GT 610 2GB

janek-m

  • Host
Re:Odstranění zbytků po Ubuntu
« Odpověď #1 kdy: 23 Ledna 2014, 14:33:30 »
Gnome a KDE sú dve rozdielne prostredia, ktoré by som už ja osobne nikdy nekombinoval. Myslím si, že najlepšou voľbou by bolo aj tak nainštalovať čisté Kubuntu. Tak či tak bude v tomto prípade základom ubuntu na ktorom je natiahnuté druhé pracovné prostredie.
Pozri v Správcovi balíčkov Moun alebo Synaptic, či sú nainštalované balíčky: plymouth, plymouth-theme-kubuntu-logo a plymouth-theme-kubuntu-text a rovnaké balíčky s ubuntu odinštaluj.

Filajs01

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 104
    • SpongeBlockCZ
Re:Odstranění zbytků po Ubuntu
« Odpověď #2 kdy: 23 Ledna 2014, 14:37:47 »
Moment takhle to nechcu. Jak říkáš že mám oddělat části Kubuntu ale to si tam chcu nechat.
Nejsem blbej, jen línej
Můj PC: Deska: Asrock B75 Pro3,CPU: Intel Celeron G1620,RAM: 8GB,Disk WD blue 500GB,VGA: Gainward Geforce GT 610 2GB


Filajs01

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 104
    • SpongeBlockCZ
Re:Odstranění zbytků po Ubuntu
« Odpověď #4 kdy: 23 Ledna 2014, 14:42:04 »
Nemáte tam něco v češtině?
Nejsem blbej, jen línej
Můj PC: Deska: Asrock B75 Pro3,CPU: Intel Celeron G1620,RAM: 8GB,Disk WD blue 500GB,VGA: Gainward Geforce GT 610 2GB

janek-m

  • Host
Re:Odstranění zbytků po Ubuntu
« Odpověď #5 kdy: 23 Ledna 2014, 14:43:39 »
Citace
Moment takhle to nechcu. Jak říkáš že mám oddělat části Kubuntu ale to si tam chcu nechat.
Ale nie  :) Hovorím o zmene prihlasovacej obrazovky  KDE-téma - tam treba doinštalovať uvedené balíky "plymouth" a rovnaké balíky ale skoncovkou "ubuntu" odinštalovať. Prečítaj si ešte raz, čo som napísal  ;)

janek-m

  • Host

Cuore

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2534
Re:Odstranění zbytků po Ubuntu
« Odpověď #7 kdy: 23 Ledna 2014, 16:15:23 »
Citace
Ale toto je hra s ohňom.  ;)

jednou jsem to už dělal a vše v pohodě, jen si nejsem jistý, zda to byl tenhle postup, nebo něco podobného. Musel bych pohledat v příspěvcích, někde to tady je.

matee

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 370
HP 550 /Intel Core2 Duo T5270 / Intel GMA 950 / 2GB / 160GB / Ubuntu 8.10 -> ... -> Linux Mint 17 - Cinnamon
S linuxem jde vše, ale nikdy ne hned:)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.