Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: při kliku na torrent se neotevře torrent kliet  (Přečteno 2113 krát)

jirkaN

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 11
při kliku na torrent se neotevře torrent kliet
« kdy: 19 Ledna 2014, 16:56:37 »
Ahoj, po přechodu na vyšší verzi Ubuntu (Saucy Salamander)mi prohlížeč při kliku na torrent, např. na Piratebay, vyhodí zvolit aplikaci viz. PrtScr.... a v nabídce není ani jeden program, když dám ZVOLIT, ocitnu se v Nautilusu a nevím, jak zvolit nainstalované klienty.. mám transmission, flush, qbittorrent... co s tím? V předchozí verzi Ubuntu se mi prostě automaticky otevřel Transmission a už to jelo...
Předem děkuji za srozumitelné nakopnutí správným směrem. :)
J.


[příloha smazaná administrátorem]

Kubino

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 60
Re:při kliku na torrent se neotevře torrent kliet
« Odpověď #1 kdy: 19 Ledna 2014, 18:02:26 »
Jeden způsob je, se v tom Nautilu proklikat do /usr/bin a tam vybrat daný program, např. transmission-gtk a napříště už by si to Firefox měl pamatovat.
PC: ASUS M4A88T-V EVO/USB3 + AMD Athlon II X3 445 @ AMD Phenom II X4 945 + 8GB RAM + EVGA Nvidia GTX 750-Ti + SSD Kingston V300 60GB + Manjaro GNOME 64 bit

Notebook: HP ProBook 4535s + Manjaro GNOME 64 bit

ntz_reloaded

  • Lokaj
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3735
  • skill :: ur home erly
Re:při kliku na torrent se neotevře torrent kliet
« Odpověď #2 kdy: 19 Ledna 2014, 18:52:44 »
co to je za otazku ? kliknes na cudlik "zvolit aplikaci" a zaskrtnes checkbox zapamatovat a vyberes svuj pozadovanej program
tikejte mi, taky Vam tikam ...
song of the day - openSUSE, openindiana, DuckDuckGo
The noise ain't noise anymore, who's to blame, WHO'S TO BLAME ??

martyj

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2276
  • Don't buy a new PC, download a better one !
ASUS K50-IJ/Pentium Dual-Core CPU T4500@2.30GHz/RAM 4 GB/Intel GMA 4500M/Ubuntu 14.04 LTS (64-bit) - GNOME Flashback/puppy

martyj

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2276
  • Don't buy a new PC, download a better one !
Re:při kliku na torrent se neotevře torrent kliet
« Odpověď #4 kdy: 20 Ledna 2014, 04:33:04 »
U mě byly magnet linky nefunkční úplně a pomohlo mi nakonec obnovení profilu v prohlížeči . Teď se otevírají defaultně přes transmission. Určitě bych zkusil ještě tohle. Za to nic nedáš.
ASUS K50-IJ/Pentium Dual-Core CPU T4500@2.30GHz/RAM 4 GB/Intel GMA 4500M/Ubuntu 14.04 LTS (64-bit) - GNOME Flashback/puppy

jirkaN

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 11
Re:při kliku na torrent se neotevře torrent kliet
« Odpověď #5 kdy: 25 Ledna 2014, 19:17:27 »
co to je za otazku ? kliknes na cudlik "zvolit aplikaci" a zaskrtnes checkbox zapamatovat a vyberes svuj pozadovanej program
nejde zvolit program.

jirkaN

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 11

martyj

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2276
  • Don't buy a new PC, download a better one !
Re:při kliku na torrent se neotevře torrent kliet
« Odpověď #7 kdy: 26 Ledna 2014, 18:40:10 »
Spíš je problém v tom, že je to magnet link. http://www.cnews.cz/pirate-bay-se-zbavuje-odpovednosti-zacina-era-magnetu

tady něco je http://askubuntu.com/questions/122930/how-can-i-make-firefox-open-magnet-links-in-transmission

aha, no vida, o magnet to cosi taky hlásilo, pravda.

zkusil si obnovit ten profil v prohlížeči? Když to pomohlo mě, třeba to pomůže i tobě.
ASUS K50-IJ/Pentium Dual-Core CPU T4500@2.30GHz/RAM 4 GB/Intel GMA 4500M/Ubuntu 14.04 LTS (64-bit) - GNOME Flashback/puppy

martyj

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2276
  • Don't buy a new PC, download a better one !
Re:při kliku na torrent se neotevře torrent kliet
« Odpověď #8 kdy: 26 Ledna 2014, 18:48:15 »
A nebo ještě zkusit v nastavení Firefoxu tohle. 

[příloha smazaná administrátorem]
ASUS K50-IJ/Pentium Dual-Core CPU T4500@2.30GHz/RAM 4 GB/Intel GMA 4500M/Ubuntu 14.04 LTS (64-bit) - GNOME Flashback/puppy

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.