Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Firefox - umístění listů - DOLE [Vyřešeno]  (Přečteno 1822 krát)

majakmp3

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 451
Firefox - umístění listů - DOLE [Vyřešeno]
« kdy: 04 Března 2014, 00:46:38 »
Exituje nějaké nastavení, jak přemístit listy ve Firefoxu ke spodnímu okraji okna?

Doposud používám Operu, kde mohu zvolit umístění listů (nahoře, dole, vlevo, vpravo). Bohužel se zdá, že Opera pro Linux je ve stádiu klinické smrti, po které bude následovat smrt konečná, takže se pomalu chystám na migraci.

Firefox mi celkem vyhovuje (není tak svižný, zato však téměř vše zobrazuje korektně), ale nepřekousnu uložení listů nahoře. Na netu lze nalézt návod, jak přesunout listy DOLŮ  - bohužel je tím míněno pouze pod adresní řádek, tedy ve skutečnosti nahoru, jen o ten adresní řádek níž!

Předem díky za rady!

PS: Abych předešel radám typu : Proč listy dole, vždyť je to neergonomické, zvykni si na ně nahoře, protože x, y, z,  ... ! O takovou radu nestojím. Zvyk je železná košile a Operu mám takto nastavenu více než 10 let. Takže proč je chci dole?  Protože je špína zažraná :-))
« Poslední změna: 04 Března 2014, 08:39:13 od majakmp3 »

martyj

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2276
  • Don't buy a new PC, download a better one !
Re:Firefox - umístění listů - DOLE
« Odpověď #1 kdy: 04 Března 2014, 00:55:44 »
https://addons.mozilla.org/cs/firefox/addon/bottom-tabs/

Je to ono?

EDIT: kdyby to náhodou bylo to, co hledáš, tak jenom pro zajímavost - byl to první odkaz, co mi Google vyplivl  ;)
« Poslední změna: 04 Března 2014, 01:05:53 od martyj »
ASUS K50-IJ/Pentium Dual-Core CPU T4500@2.30GHz/RAM 4 GB/Intel GMA 4500M/Ubuntu 14.04 LTS (64-bit) - GNOME Flashback/puppy

majakmp3

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 451
Re:Firefox - umístění listů - DOLE
« Odpověď #2 kdy: 04 Března 2014, 08:38:40 »
https://addons.mozilla.org/cs/firefox/addon/bottom-tabs/

Je to ono?

EDIT: kdyby to náhodou bylo to, co hledáš, tak jenom pro zajímavost - byl to první odkaz, co mi Google vyplivl  ;)

Děkuji, tohle je přesně, co jsem potřeboval!

Google jsem použi před položením dotazu, ale neměl jsem štěstí. Dokonce jsem hledal i mezi doplňky. Firefox -> Nástroje -> Správce doplňků -> Do vyhledávacího pole (hledat doplňky) jsem zadal: Tabs - > žádný relevantní výsledek (Poté, co jsi mi napsal, kde to hledat: Firefox -> Nástroje -> Správce doplňků -> (Žádané) VŠE -> v tomto novém vyhledávacím poli již zmiňovaný doplněk byl.)
« Poslední změna: 04 Března 2014, 08:49:38 od majakmp3 »

Petr Merlin Vaněček

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 5057
    • Lomítkáři
Re:Firefox - umístění listů - DOLE [Vyřešeno]
« Odpověď #3 kdy: 04 Března 2014, 08:44:09 »
Kouzelná je věta Note: Australis is not supported! ... s trochou fantazie to dává vzhledem k funkcionalitě (protinožců) zajímavý kontext :)
Stiskni CTRL + W ...
80% mozku tvoří kapalina ... u některých brzdová

Rover623

Re:Firefox - umístění listů - DOLE [Vyřešeno]
« Odpověď #4 kdy: 04 Března 2014, 11:49:03 »
Průšvih je, že ten vzhled by měl být nasazen s verzí 29, takže ten doplněk nebude mít dlouhého trvání. Aktuální verze Opery už je jenom červenej skin Chromu, takže fakt, že verze pro Linux nebude, není žádná škoda

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.