Ostatní > Tipy a triky pro Linux

SENCOR SDB 501t na UBUNTU 14.04 LTS x64

<< < (2/3) > >>

RavenFCB:
Vymazat Tebou zmíneny cely kod nebo opravdu jen to co je cervene ? Cervene mas totiz 2 "bloky" ze 3 a na zahranicnim navodu se mazou vsechny 3.

KarelJ:
Se omlouvám, byl jsem mimo. Pokud budeš postupovat podle návodu, už nemusíš nic mazat a rovnou dát ./build. už to asi oopravili a funguje to normál-ně. Dnes jsem to zkoušel na Ubuntu x64 Trusty i na Mint Qiana. Vše ok. Prostě nic nemazat a zkompilovat. Postupovat podle návodu v prvním postu!!!

RavenFCB:
Zdravím,
updatoval jsem kernel (Linux pc 3.13.0-44-generic)
a při komiplaci se objevily chyby :

--- Kód: ---/home/ravenfcb/televize/media_build/v4l/smiapp-core.c: In function 'smiapp_get_pdata':
/home/ravenfcb/televize/media_build/v4l/smiapp-core.c:3061:3: error: implicit declaration of function 'of_read_number' [-Werror=implicit-function-declaration]
   pdata->op_sys_clock[i] = of_read_number(val + i * 2, 2);
   ^
cc1: some warnings being treated as errors
make[3]: *** [/home/ravenfcb/televize/media_build/v4l/smiapp-core.o] Error 1
make[2]: *** [_module_/home/ravenfcb/televize/media_build/v4l] Error 2
make[2]: Leaving directory `/usr/src/linux-headers-3.13.0-44-generic'
make[1]: *** [default] Error 2
make[1]: Leaving directory `/home/ravenfcb/televize/media_build/v4l'
make: *** [all] Error 2
build failed at ./build line 491.

--- Konec kódu ---

nějáke novinky ? Musí se zase vstupovat do zdrojáku a upravovat je ??

KarelJ:
Tak jsem to zkusil zkompilovat sudo ./build. Hodilo mi to taky chybu. Stejně jsem pak spustil sudo make install a restartoval pc. Karta v Kaffeine chodí v pohodě. Mám MATE x64 UBUNTU 14.10. s  3.16.0.29. Tak nevím. Na forech jsem zatím nic nenašel.

RavenFCB:
Zkusím. Já dneska dokonce rozchodil TV i na čerstvě nainstalovaném Mintu 17.1 a to pouze tím,že jsem oba soubory firmwaru jen nakopíroval do /firmware ,restartoval pc,nainstalova Kaffeine a vše jede v pohodě.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi