Ostatní > Tipy a triky pro Linux

Spuštění numlockx v U 14.04

<< < (2/5) > >>

joska:

--- Citace: Marp  05 Dubna 2014, 19:08:52 ---
--- Citace: martyj  05 Dubna 2014, 17:29:31 ---
--- Citace: joska  05 Dubna 2014, 17:26:54 ---Díky ještě kdyby někdo věděl jak přemístit tlačítka v oknech doprava. V 14.04 to prý už nepůjde :(

--- Konce citace ---

http://ubuntu-tweak.com/

záložka vyladění>okno>pořadí ovládacích tlačítek na okně.

--- Konce citace ---
Jak jsi nainstaloval Ubuntu Tweak ve 14.04 LTS??? Mě to vůbec nebere, takže jsem místo toho musel nainstalit Unity-tweak-tool...

--- Konce citace ---

Ahoj Marpe
nainstaloval jsem Ubuntu-tweak z balíčku poslední verze pro Saucyho. Ve vyladění ikona okno vůbec není :( Tak by mě zajímalo jak to udělat v Unity-tweak? Někde jsem četl že v 14.04 je jiná verze gtk a nejde to žádným způsobem. Odkaz nemohu najít.

Marp:
V unity-tweak-tool to je pod > Appearance > Window Control viz screenshot, ale nezkoušel jsem, mě to vlevo nevadí  ;)

[příloha smazaná administrátorem]

joska:

--- Citace: Marp  05 Dubna 2014, 22:26:39 ---V unity-tweak-tool to je pod > Appearance > Window Control viz screenshot, ale nezkoušel jsem, mě to vlevo nevadí  ;)

--- Konce citace ---
Moc díky tu možnost v unity-tweak jsem našel, zaškrtnout jde pravá strana ale nic se nestane. Při dalším spuštění se brátí automaticky označení levé strany. I u show menu button je to stejné :(

martyj:
Tohle taky nefunguje ?
--- Kód: ---gsettings set org.gnome.desktop.wm.preferences button-layout ':minimize,maximize,close'
--- Konec kódu ---

joska:

--- Citace: martyj  05 Dubna 2014, 23:14:52 ---Tohle taky nefunguje ?
--- Kód: ---gsettings set org.gnome.desktop.wm.preferences button-layout ':minimize,maximize,close'
--- Konec kódu ---

--- Konce citace ---
Vůbec žádná změna asi to fakt nebude možné :(

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi