Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Firefox - správce stahování  (Přečteno 1331 krát)

Wikidy

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 8
Firefox - správce stahování
« kdy: 04 Června 2014, 11:59:45 »
Ahoj, jak nastavím Správce stahování ve Firefoxu, aby po kliknutí na "Otevřít složku" vedle staženého souboru spouštěl mnou zvolenou aplikaci - typicky správce souborů? Páč nějakým záhadným způsobem ten můj vergl otevíra "Audacious" :) díky
Asus F3E, Gigabyte GA-970A-DS3P, AMD FX6300, GeForce 550 Ti, A-Data XPG 2x4GB 1600MHz, Kubuntu 14.10 32bit, úplný začátečník (jsem rád, že mi gůgl pomohl sprovoznit flashplayer a javu :)

janek-m

  • Host
Re:Firefox - správce stahování
« Odpověď #1 kdy: 04 Června 2014, 12:18:33 »
Keď klikneš na súbor, tak sa FF opýta, či súbor otvoriť alebo uložiť. Vedľa položky otvoriť súbor je možnosť vybrať aplikáciu, ktorá má daný súbor otvoriť. Ak tam nie je, tak klikni na šípku a vyber Iné → otvorí sa správca súborov, tu klikni na Root adresár → usr→bin a tu si vyber program, aký ti vyhovuje. Aspoň mne v Kubuntu tento spôsob funguje.  :)

Wikidy

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 8
Re:Firefox - správce stahování
« Odpověď #2 kdy: 05 Června 2014, 10:14:21 »
Možná si mněš patně pochopil, mně nejde o samotné stahování, mne jde o knihovnu stránek, kterou otevřeš šipkou vpravo nahoře, kde jsou zobrazena všechna předchozí stahování, a v ní když kliknu na ikonu "otevřít složku" vedle již staženého souboru, spustí se audacious a ne správce souborů...
Asus F3E, Gigabyte GA-970A-DS3P, AMD FX6300, GeForce 550 Ti, A-Data XPG 2x4GB 1600MHz, Kubuntu 14.10 32bit, úplný začátečník (jsem rád, že mi gůgl pomohl sprovoznit flashplayer a javu :)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.