Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Zvýraznění tagů v Geany nebo Bluefish  (Přečteno 1072 krát)

vanad

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 187
Zvýraznění tagů v Geany nebo Bluefish
« kdy: 08 Srpna 2014, 12:58:32 »
Ve Win jsem používal vynikající editor PsPad, který suprově zvýrazňoval párové tagy a závorky. Během chvilky člověk zjistil, že mu něco chybí.

Toto mi hrozně chybí v jinak vynikajících editorech Geany a Bluefish. Geany zvýrazňuje některé složené závorky, ale jen některé a to ještě nevýraznou žlutou barvou. Nevíte někdo, jestli se dá nějak nastavit, aby aspoň jeden z nich bezproblému zvýrazňoval  <>   {}  tak,  jako PsPad? Já jsem na to nepřišel.
Ubuntu 18.04 LTS, Intel® Core™ i7-6700 CPU @ 3.40GHz × 8, Intel® HD Graphics 530 (Skylake GT2), www.mineralion.cz, www.vitatrend.cz

Mariocz

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 148
Re:Zvýraznění tagů v Geany nebo Bluefish
« Odpověď #1 kdy: 08 Srpna 2014, 13:56:22 »
Ani jeden z nich nepoužívám ale pogůglil jsem ti aspoň nějaký barvičky aby to bylo vidět.
edit: zapoměl jsem na odkaz http://www.geany.org/Download/Extras

Já používám více méně spokojeně Netbeans ale jestli to máš jen na html tak je to trochu overkill.

vanad

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 187
Re:Zvýraznění tagů v Geany nebo Bluefish
« Odpověď #2 kdy: 08 Srpna 2014, 14:02:05 »
Díky, ty doplňky pro Geany mám. Oni se zobrazují závorky,  jenomže všechny. Já bych chtěl, aby se zvýraznily vždy jen ty, na které kliknu, jako v PsPadu.
Ubuntu 18.04 LTS, Intel® Core™ i7-6700 CPU @ 3.40GHz × 8, Intel® HD Graphics 530 (Skylake GT2), www.mineralion.cz, www.vitatrend.cz

Mariocz

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 148
Re:Zvýraznění tagů v Geany nebo Bluefish
« Odpověď #3 kdy: 08 Srpna 2014, 14:37:02 »
okej, nemám s tím zkušenost tak neporadím. V netbeans to tak funguje že se zvýrazní aktuální pár závorek na kterých stojíš

vanad

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 187
Re:Zvýraznění tagů v Geany nebo Bluefish
« Odpověď #4 kdy: 13 Srpna 2014, 15:44:57 »
Nemá s tím někdo zkušenosti?
Ubuntu 18.04 LTS, Intel® Core™ i7-6700 CPU @ 3.40GHz × 8, Intel® HD Graphics 530 (Skylake GT2), www.mineralion.cz, www.vitatrend.cz

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.