Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Eclipse: Launch failed. Binary not found.  (Přečteno 2644 krát)

Katsushiro

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 56
Eclipse: Launch failed. Binary not found.
« kdy: 17 Října 2014, 23:06:01 »
Ahoj všichni! Tak jsem si natáhnul CDT do Eclipsu a chtěl jsem si odkrokovat školní projekt. Problém ale nastal, když jsem zjistil, že nemůžu projekt spustit, protože Eclipse z nějakého důvodu odmítá vytvořit Binary složku. Netušíte někdo, co s tím?

Nastavit binary parser jsem samozřejmě zkoušel, bohužel, ani GNU Elf parser to nespravil.

GNU Elf Parser je správně, příkaz readelf -v mi vypíše tohle: GNU readelf (GNU Binutils for Ubuntu) 2.24

Jinak používám Eclipse Luna a dělám na Ubuntu 14.04 LTS.

Moc děkuji za veškeré rady, Katsu

ludolph

  • Host
Re:Eclipse: Launch failed. Binary not found.
« Odpověď #1 kdy: 20 Října 2014, 13:29:54 »
Ahoj všichni! Tak jsem si natáhnul CDT do Eclipsu a chtěl jsem si odkrokovat školní projekt. Problém ale nastal, když jsem zjistil, že nemůžu projekt spustit, protože Eclipse z nějakého důvodu odmítá vytvořit Binary složku. Netušíte někdo, co s tím?

Nastavit binary parser jsem samozřejmě zkoušel, bohužel, ani GNU Elf parser to nespravil.

GNU Elf Parser je správně, příkaz readelf -v mi vypíše tohle: GNU readelf (GNU Binutils for Ubuntu) 2.24

Jinak používám Eclipse Luna a dělám na Ubuntu 14.04 LTS.

Moc děkuji za veškeré rady, Katsu
1. co znamena "natáhnul CDT do Eclipsu"?
2. jaky balik eclipse si mel predtim nainstalovany (jejich cela rada)? Byl z repo Ubuntu, nebo z eclipse.org?
3. atd. atd.
Tva otazka je spis na diskusni forum Eclipse nez na Ubuntu komunitu...

Obecne bych doporucoval tve eclipse uplne odinstalovat a nasledne nainstalovat z repo Ubuntu primo Eclipse-CDT

viz: https://apps.ubuntu.com/cat/applications/eclipse-cdt/

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.