Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Problém s home-VYŘEŠENO  (Přečteno 1044 krát)

Benjamín Peraus

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 68
Problém s home-VYŘEŠENO
« kdy: 29 Října 2014, 09:55:45 »
Dobrý den mám ubuntu 14.04 a v home se mi ukazují soubory například .skype    .compiz   .wine a všechny programi co mám nevý někdo jak to skrýt ?? děkuji
« Poslední změna: 31 Října 2014, 14:56:06 od Benjamín Peraus »

Marp

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2456
  • Moje práce není probudit ovce, ale shromáždit vlky
    • Marek Marp Pszczolka
Re:Problém s home
« Odpověď #1 kdy: 29 Října 2014, 09:56:48 »
ctrl+h  ;) [h = hide]
PS: ...a něco bych udělal s tou češtinou  ;)
Marek *Marp* Pszczolka
--------------------------------------------
Lenovo IdeaPad 5, CPU: 8jádrový AMD Ryzen 7, 16GB RAM, GPU: AMD ATI Renoir, 512GB SSD + Debian GNU/Linux Bookworm/Sid - Kernel: 5.18

Cuore

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2534
Re:Problém s home
« Odpověď #2 kdy: 29 Října 2014, 17:51:23 »
Ve 14.04 to tak nepůjde, sice pomocí ctrl+h to dá do pořádku, ale po otevření nového okna je to zpět. Musíš to odfajfknout v nastavení nautila. Pak už to bude v pořádku, alespoň mě to takhle dělalo.

Benjamín Peraus

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 68
Re:Problém s home
« Odpověď #3 kdy: 30 Října 2014, 19:39:00 »
Rád bych se omluvil za Český jazyk ale chvátal jsem a každý může udělat chybu. Myslím že vy také nejste vždy  v Čj bez chyby  ;) a jak říkal kolega ctrl h  nestačí rád bych se ještě zeptal kde nainstaluji popřípadě najdu nastavení nautilu nainstaloval jsem nějaké z centra softwaru ale je divné a složité hodil by se nějaký příkaz nebo nějaké rozumné nastavení dík za odpovědi P.S. myslím že je důležité vyřešit problém a Čj spisovná není v tuto chvíli tak důležitá  nejsme přece na úřadě ,,z Čj jsem měl vždy za 1 ale mám problémy z pravopisem, takže pokut se plně nesoustředím tak píší ,,kraviny,, nemohu za to . Budu si dávat větší pozor   ;)

Cuore

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2534
Re:Problém s home
« Odpověď #4 kdy: 30 Října 2014, 19:59:16 »
Nic se nestahuje, Nautilus je správcem tedy to okno které se ti otevře, pokud si otevřeš třeba domácí složku. Pak jen stačí v nabídce jít na Upravit->Předvolby ->Zobrazení a tam odškrtnout "zobrazovat skryté a záložní soubory".

Benjamín Peraus

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 68
Re:Problém s home
« Odpověď #5 kdy: 31 Října 2014, 14:55:17 »
Díky moc Také mě to mohlo napadnout  :D Nějak mi to nemyslí. Jádro kompiluji a nenapadne mě taková blbost Díky moc  :D

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.