Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Prosím, naučte se číst, přátelé!  (Přečteno 110269 krát)

Gmisiycs

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 323
    • Helltracker
Re:Prosím, naučte se číst, přátelé!
« Odpověď #75 kdy: 04 Října 2018, 18:04:42 »
Napadlo Vás někdy, že pravda nemusí být vždy jen na jedné straně?
Ano, opakované dotazy prudí, ano, Google je na *censored* a bing či kačer taky, ano lidi se ptají, protože skoro nikde není vytvořeno úplné řešení problému - anebo je, ale zastaralé.
atd.

Nebudu soudit. Ani nemohu. Sám se často (ale jinde) potýkám s opakujícími se dotazy. Sám se neustále potýkám se 6.hodinovým až 6.denním googlením problému, abych se nemusel opakovaně na fórech ptát.

Pruda je obojí. Řešení však existuje. EU parlament je plný takových tupců, že by to schválili. Říkal to pan Werich:"To je blbý, to se bude líbit !". Takže řešením je, zakázat lidem rodit se. Tak nevzniknou nové lamy, jako například mí synové. Oba jedou na linuxu, oba jsou tu reglí, oba jsou neplnoletí, i když se mohou zeptat mne, tak se stydí a píšou sem.

Víte co tím ve skutečnosti způsobůjí?
Tak jen zhruba:
- Prudí místní závisláky.
- Prudí mne.
- Něco si sami zjistí a dokáží zapracovat (protože Vás/mne prudí).
- Vydávají nová témata, která noví návštěvníci nejvíce čtou.
- Způsobují elektrické lechtací vzruchy u Google aspol - ten si pak myslí, že ubuntu neumřelo a zařazuje výsledky na prestižnější místa.
    - Způsobuje to příliv nových lam.
    - Nové lamy píšou         nové = opakující se          dotazy.
    - To způsobuje lachtání Google na žalud(k)u.
        - To způsobuje příliv ...



Nemusíte souhlasit. Stačí mi, pokud jste se usmáli.

EDIT: Pokud se podíváte na náštěvnost a počet nových příspěvků, uvědomíte si, že píší jen ti zoufalí, co si opravdu nedokáží jinak pomoci. Drtivá většina čte. Čímž zároveň odsunuje toto fórum z prestižních umístění Google a devalvuje tím propagaci Ubutu/Linuxu.
« Poslední změna: 04 Října 2018, 18:14:48 od Gmisiycs »
R.I.P. Trusty Tahr - nezapomenu...

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.