Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Brasero - multisession disk  (Přečteno 1166 krát)

Martinus

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 22
Brasero - multisession disk
« kdy: 28 Prosince 2014, 23:42:50 »
Ahoj,

prosím o radu při vypalování cd/dvd s Braserem v Ubuntu 14.04. Nedaří se mi vypálit multisession disk. Při pálení první session zvolím Neuzavírat disk, vše proběhne OK. Pak dám CD znovu do vypalovačky, ale nedokážu tam přidat další soubory. Nahoře zvolím Importovat CD/DVD, předpokládám že se to tak má dělat, když je to CD uzavřené, tak tam ta ikona není  :) Tím se mi objeví soubory z prvního pálení, které jsou zašedlé. Já tam přidám další soubory, opět zvolím Neuzavírat disk (potřebuju pálit třeba 5-6 session), jenže pak se mi to pokaždé ptá, jestli má smazat disk, když dám Ano, samozřejmě smaže původní data a nechá jen ty nové... Kde dělám chybu?

Díky všem za pomoc

Martin Šácha

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • ******
  • Příspěvků: 5153
Re:Brasero - multisession disk
« Odpověď #1 kdy: 29 Prosince 2014, 06:53:58 »
jenže pak se mi to pokaždé ptá, jestli má smazat disk, když dám Ano, samozřejmě smaže původní data a nechá jen ty nové... Kde dělám

Zvol Ne.
Mint MATE 64bit / DuckDuckGo.com
Programátoři považují WYSIWYG za špatné u kódu i u žen. Programátor chce "dostat to, co žádá“ – kód tajemný, neodpouštějící, nebezpečný.

Martinus

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 22
Re:Brasero - multisession disk
« Odpověď #2 kdy: 29 Prosince 2014, 12:58:08 »
Bohužel žádná možnost NE tam není. Je tam jen Nahradit (vyžádá si jiný disk), Zrušt (přeruší vypalování) a Smazat. Ale už bych to neřešil, nahrál jsem si K3b, tam to funguje normálně  :) Jen mi zatím připadá, že mám pod Ubuntu  problémy s mazáním DVD-RW, nějak mi to nechce mazat, ale to už je jiná kapitola  ;) Díky za pomoc

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.