Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Grafik [Grafička hledá práci]  (Přečteno 1195 krát)

Dekker

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 40
Grafik [Grafička hledá práci]
« kdy: 02 Března 2015, 16:47:27 »
Zdravím ve spolek :) Nevím kam toto zařadit tu na foru a snad to tu nebude nijak překážet a třeba se i někdo ozve s pozitivní odpovědí

Můj dotaz zpočívá ohledně jistých věcí jež nevím kam zařadit :D. Přitelkyně je grafik a zrovna v současné době hledáme nějaké uplatnění pro ni (ideálně na pozici ilustrátora k fantasy hrám :D, příšerky jí jdou velice dobře :) ), primárně bychom rádi pozici na částečný úvazek aby nebyl problém mít živnostenský list jako vedlejší činnost (Mít živnosťák jako hlavní činnost je docela na prd kvůli tomu jak z vás stát sedře všechno), ale pokud by se ukázalo, že by bylo dost zájemců o její činnost pak by se to dalo. Doposud se nám moc nepoštěstilo, klasické řeči u firem, že zrovna nehledají, ale nechají si kontakt na později. Budu rád za jakoukoliv reakci (krom té kde mě zabanujete a kdo ví co ještě :D)

Zde přikládám odkaz na její galerii http://eleweth.deviantart.com/ . Bylo i pár pokusů o webdesign, ale zatím v tom trochu tápe, ale věřím, že s pomocí by to zvládla. Já sám se osobně pokusím naučit programovat web aby se to dalo případně skloubit :)

Pokud to porušuje nějaká pravidla tak se omlouvám a doufám, že mě nebudete lynčovat :)

EDIT: Zpodrobnění tématu -- Martin
« Poslední změna: 02 Března 2015, 17:10:39 od Martin Šácha »
DC2.Dw Gm L25m12t38w W T3.5t Phltwva Sks,wl Cag---,bag,eam,vag++,wag-- Bfl# A- Nm M H--- F R+++! Ac+ J++ S++ U+ I# V---! Tc E+ Df

Martin Šácha

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • ******
  • Příspěvků: 5153
Re:Grafik [Grafička hledá práci]
« Odpověď #1 kdy: 02 Března 2015, 17:26:50 »
Dovolil jsem si změnit název tématu na něco výstižnějšího  - ale zařadil jsi to dobře  :)

Příšerky super, ale mohla by udelat i nejakeho tucnaka at ma na foru vetsi uspech  :D
Mint MATE 64bit / DuckDuckGo.com
Programátoři považují WYSIWYG za špatné u kódu i u žen. Programátor chce "dostat to, co žádá“ – kód tajemný, neodpouštějící, nebezpečný.

Dekker

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 40
Re:Grafik [Grafička hledá práci]
« Odpověď #2 kdy: 02 Března 2015, 18:42:17 »
Díky :). Tak myslím, že by to neměl být problém :), řeknu jí a určitě nějakého ve speedpaintu udělá :)
DC2.Dw Gm L25m12t38w W T3.5t Phltwva Sks,wl Cag---,bag,eam,vag++,wag-- Bfl# A- Nm M H--- F R+++! Ac+ J++ S++ U+ I# V---! Tc E+ Df

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.