Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Uložení s původním názvem - Phatch PHoto .. Processor  (Přečteno 1110 krát)

Prefin

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 294
Uložení s původním názvem - Phatch PHoto .. Processor
« kdy: 16 Listopadu 2015, 13:47:31 »
Ahojda všichni.
Prosím o radu s ukládáním souborů v Phatch (na L/Mint).
Program používám už dlouho a bez problémů, teď jsem ale přišel k situaci, že potřebuji větší množství obrázků upravit a uložit s původním jménem (dřív jsem ukládal v "Image001.jpg...").
Metoda Uložit takovou možnost nabízí - je dostupná v rozbalováku v podobě <název souboru> nebo <název souboru>_phatch. Když jí ale použiji, vyhodí mi to hlášku viz připojený screen.
Ta hláška bude říkat něco o tom, že je zvolená syntaxe blbě, ale takto mi to program nabízí.

Díky za pomoc

Většinou je problém stejně mezi židlí a klávesnicí
---------------------------------------------------------------------------
Xubuntu 18.01 / W10

Savalas

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 409
Re:Uložení s původním názvem - Phatch PHoto .. Processor
« Odpověď #1 kdy: 16 Listopadu 2015, 16:26:26 »
Jen otravuje, proste dej ozubena kolecka nahore a soubory vyber tam (prochazet soubory).
Kubuntu 18.04/AMD RYZEN 5 3600, Asus PRIME X370-PRO, ASUS DUAL GeForce RTX2060S O8G EVO, RAM Kingston 2x16GB DDR4 2666MHz CL16, 2xWD Caviar Blue 1TB+Seagate BarraCuda 2TB/LVM mirror, Samsung 970 EVO PLUS 250GB, Seasonic M12II-620 Evo, Evolveo Sigma T2, DVD-R/+R Asus DRW-24D5MT, APC Back-UPS ES 700, Eizo EV2450

Prefin

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 294
Re:Uložení s původním názvem - Phatch PHoto .. Processor
« Odpověď #2 kdy: 18 Listopadu 2015, 09:33:30 »
Díky, ale program prostě nedovolí výběr původního názvu. Po odkliknutí toho alertu je tam zase Image###...
Většinou je problém stejně mezi židlí a klávesnicí
---------------------------------------------------------------------------
Xubuntu 18.01 / W10

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.