Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: 14.04 LTS, problém s mechanikou a MTP  (Přečteno 693 krát)

vlkodav

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 4
14.04 LTS, problém s mechanikou a MTP
« kdy: 29 Července 2016, 17:52:05 »
Dobrý den, Ubuntu mám teprve pár týdnů, ale vyskytl se zde problém s načítáním CD/DVD. Disky se mi načtou většinou po prvním zapnutí PC (i po ručním restartu), při dalších pokusech se většinou zobrazují jako prázdné. Někdy se obsah objeví až po rozkliknutí mechaniky ve složce Soubory, ale většinou se prostě nic nenačte. Na foru jsem se dočetl že při podobných problémech pravděpodobně odchází mechanika, jenomže než jsem nainstaloval Ubuntu, tak pod Windows běžela bez problémů. Další problém nastane při připojení telefonu s Androidem přes protokol MTP. Když se pokusím zařízení odebrat, je stále viditelné na ploše a po rozkliknutí s ním lze dále pracovat. Při dalších pokusech se někdy objevila tabulka s chybovým hlášením, oznamující chybějící balíčky libgtk-3-0 libgtk-3-common libgtk-3-bin (po reinstalaci Ubuntu se mi zatím neobjevila, ale odpojení telefonu stále nefunguje). Problém je i při zobrazování miniatur fotek v zařízení nebo kopírování souborů do PC. Flashku nebo digitální foťák lze odpojit bez problému. Předem děkuji za každou radu.
« Poslední změna: 29 Července 2016, 18:02:50 od vlkodav »

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.