Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Kde v style MAC OS  (Přečteno 1933 krát)

Engi

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 243
Kde v style MAC OS
« kdy: 11 Března 2007, 17:41:44 »
Zdravim. V poslednej dobe sa hram zo vzhladom KDE. Chcel by som skusit Vzhlad OS X ale akosi nikde neviem najst ktore by dobre vyzeralo hladal som na kde-look.com. Vie mi niekto hodit linky na odskusane a tak ktore fakt su take?. Beryl ani compiz nemam takze mno dik... Len ma nekrytizujte ze "google" ale fakt som nic take dobre nenasiel... A aj ten spodny panel s aplikaciami ako je v MAC ktory by fungoval.


Alebo ak by ste vedeli o neakej peknej scheme a window decoration...
Intel Pentium 4 1700 Hz 640 DDR Nvidia GeForce FX 5200 128 RAM
OS: Kubuntu 6.10 + moje nesikovne ruky ktore ho casto d****u :D ... kazdy sa raz uci :D

nikola

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 944
    • http://home.tiscali.cz/nikola
Kde v style MAC OS
« Odpověď #1 kdy: 11 Března 2007, 17:53:15 »
Nainstaluj si následující:
Kód: [Vybrat]
sudo apt-get install kwin-baghira
sudo apt-get install kooldock
Styl a dekotrace oken  pak už nastavíš přes "Nastavení systému", kooldock dělá tray po způsobu MacOS se zvětšovacími ikonami.

Engi

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 243
Kde v style MAC OS
« Odpověď #2 kdy: 11 Března 2007, 18:18:10 »
ten kooldock je dost onicom .... a ta kwin-baghira sa mi dako neznasa s GTK programami napr Gaim tam to vyzera strasne  ... a neviete poradit este dake dobre tamy?
Intel Pentium 4 1700 Hz 640 DDR Nvidia GeForce FX 5200 128 RAM
OS: Kubuntu 6.10 + moje nesikovne ruky ktore ho casto d****u :D ... kazdy sa raz uci :D

Engi

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 243
Kde v style MAC OS
« Odpověď #3 kdy: 11 Března 2007, 19:24:42 »
Neviete helfnut s tymy GTK aplikaciami? aby tak neblby? .. napr. Ked na gaim dam prave tlacidlo cela ta ponuka je cierna a je citatelny iba ten clanok na ktory dam mys...
Intel Pentium 4 1700 Hz 640 DDR Nvidia GeForce FX 5200 128 RAM
OS: Kubuntu 6.10 + moje nesikovne ruky ktore ho casto d****u :D ... kazdy sa raz uci :D

nikola

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 944
    • http://home.tiscali.cz/nikola
Kde v style MAC OS
« Odpověď #4 kdy: 11 Března 2007, 20:04:55 »
S Gtk asi problémy budou, nejsou to nativní qt aplikace, tak se nediv. Jediné co ti poradím, otevřít z nabídky "Vzhled" v "Nastavení systému" "GTK Styles and Fonts" a  zkus přepnout styl na QT ev. zpět na KDE.

Engi

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 243
Kde v style MAC OS
« Odpověď #5 kdy: 11 Března 2007, 20:19:39 »
to napadlo aj mna ... a aj to pomohlo sice teraz ma Gaim sice horsi vzhlad ale to nevadi
Intel Pentium 4 1700 Hz 640 DDR Nvidia GeForce FX 5200 128 RAM
OS: Kubuntu 6.10 + moje nesikovne ruky ktore ho casto d****u :D ... kazdy sa raz uci :D

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.