Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Windows 2003 server bez jedinej chyby za cely rok  (Přečteno 3639 krát)

granade

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 9
Windows 2003 server bez jedinej chyby za cely rok
« kdy: 19 Března 2007, 18:15:19 »
Asi nikto z nas netusi aky je Windows 2003 server spolahlivy..no citajte..:D

http://www.microsoft.com/slovakia/windowsserversystem/facts/analyses/sirolecomparison.mspx
« Poslední změna: 20 Října 2007, 01:07:58 od Anna Taliánová »

Tomáš "Piškot" Petera

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 839
    • http://www.spolnet.cz
Windows 2003 server bez jedinej chyby za cely rok..
« Odpověď #1 kdy: 19 Března 2007, 19:46:18 »
U Debianu občas člověk zapomene kde je, jak vypadá ... prostě si tak pár let běží aniž by o něm někdo věděl.
« Poslední změna: 20 Října 2007, 01:06:50 od Anna Taliánová »
Už to funguje ... tedy než se rozhodnu to zase poladit.

Marp

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2456
  • Moje práce není probudit ovce, ale shromáždit vlky
    • Marek Marp Pszczolka
Windows 2003 server bez jedinej chyby za cely rok..
« Odpověď #2 kdy: 19 Března 2007, 19:58:05 »
Citace: granade
Asi nikto z nas netusi aky je Windows 2003 server spolahlivy..no citajte..:D

http://www.microsoft.com/slovakia/windowsserversystem/facts/analyses/sirolecomparison.mspx
Hmmm, nespletl sis diskuzi a fórum??? Tady asi nikoho nezajímá, že Windows Server 2003 běžel rok bez problému. Tady se řeší jiný systém...
Marek *Marp* Pszczolka
--------------------------------------------
Lenovo IdeaPad 5, CPU: 8jádrový AMD Ryzen 7, 16GB RAM, GPU: AMD ATI Renoir, 512GB SSD + Debian GNU/Linux Bookworm/Sid - Kernel: 5.18

granade

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 9
Windows 2003 server bez jedinej chyby za cely rok..
« Odpověď #3 kdy: 19 Března 2007, 20:24:39 »
Citace: marp
Citace: granade
Asi nikto z nas netusi aky je Windows 2003 server spolahlivy..no citajte..:D

http://www.microsoft.com/slovakia/windowsserversystem/facts/analyses/sirolecomparison.mspx
Hmmm, nespletl sis diskuzi a fórum??? Tady asi nikoho nezajímá, že Windows Server 2003 běžel rok bez problému. Tady se řeší jiný systém...
tebe ironia asi nic nehovori..tak nic..

Jony

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 500
Windows 2003 server bez jedinej chyby za cely rok..
« Odpověď #4 kdy: 19 Března 2007, 20:33:16 »
"V tejto OBJEDNANEJ štúdii prináša organizácia Security Innovation porovnanie...."
... škoda, že tam není cena za tu studii.... to by asi byl teprve nářez =)

... možná, že jim to 2000 SQL nechybovalo, protože o tom, kolikrát padnul/chyboval 2003 server se nic nehovoří...

Jakub Lucký

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3433
    • Jakub Lucký
Windows 2003 server bez jedinej chyby za cely rok..
« Odpověď #5 kdy: 19 Března 2007, 20:36:28 »
No, to už je docela dávno (cca půl roku) co jsem četl o nějakém Unixovém serveru, který omylem zedníci někde zazdili a 3 roky ho nikdo nehledal (šlo o nějaký fileserver) až si toho nějaký admin všiml protože se nemohl dopočítat svých oveček (rozuměj serverů), tak šli po kabelech až našli...

Snažil jsem se vygooglit tu stránku ale asi jsem na to googlení lama...
FAQ-Často kladené otázky   Návody(wiki)     
Jakub@Life:~$ Ubuntu změnilo váš život, přejete si změny uložit?(Y/N)?
Děkujeme, že nekrmíte trolly Blogísek  :wq

Robin M.

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 454
    • http://zkratak.xf.cz
Windows 2003 server bez jedinej chyby za cely rok..
« Odpověď #6 kdy: 19 Března 2007, 20:59:29 »
nojo, jednou jim něco nespadlo a hned porovnávaj a chluběj se
> Problémy s Windows -  Reboot.
> Problémy s Linux       - Be root.
tatranky.rar - energie zbalena na cestu

Marp

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2456
  • Moje práce není probudit ovce, ale shromáždit vlky
    • Marek Marp Pszczolka
Windows 2003 server bez jedinej chyby za cely rok..
« Odpověď #7 kdy: 19 Března 2007, 21:00:49 »
Citace: granade
Citace: marp
Citace: granade
Asi nikto z nas netusi aky je Windows 2003 server spolahlivy..no citajte..:D

http://www.microsoft.com/slovakia/windowsserversystem/facts/analyses/sirolecomparison.mspx
Hmmm, nespletl sis diskuzi a fórum??? Tady asi nikoho nezajímá, že Windows Server 2003 běžel rok bez problému. Tady se řeší jiný systém...
tebe ironia asi nic nehovori..tak nic..
No, vím co je to ironie, ale odkaz na stránky microsoftu.sk s nějakou objednanou studií, kde vyhrál jejich výrobek mi zrovna ironické či vtipné nepřipadá. Spíš bych řekl, že to je trapné...

Jo, kdyby jsi k tomu napsal, že máš osobně jiné zkušenosti a podložil to fakty - třeba hodil relevantní odkaz na jinou stránku, kde je popis či studie stability unixových/linuxových serverů, že vydržely třeba pět let, tak bych to celé bral jako ironii a jako samozesměšnění MS. A srdečně bych se zasmál.

Celé to je, jako bych třeba já hodil odkaz na stránky microsoftu.cz, kde si udělali studii, jak je jejich OS bezpečný a stabilní a hodil tam smajlíka... Asi by ses ozval, že jsem trapný a jdu si propagovat MS jinam!

Víš, diskuze tu čtou i lidi, kteří se servery zkušenosti nemají a tak potom neví, co si o tom mají myslet :)
No a z toho článku můžou získat dojem, že MS je asi fakt nejlepší, jak se všude píše ;) = tohle už je ironie...
Marek *Marp* Pszczolka
--------------------------------------------
Lenovo IdeaPad 5, CPU: 8jádrový AMD Ryzen 7, 16GB RAM, GPU: AMD ATI Renoir, 512GB SSD + Debian GNU/Linux Bookworm/Sid - Kernel: 5.18

donny

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1861
Windows 2003 server bez jedinej chyby za cely rok..
« Odpověď #8 kdy: 20 Března 2007, 00:09:03 »
MS je samozřejmě nejlepší. Před lety jsem díki němu skoro zlomil světový rekord: Windows 95 OSR2 + všechny drivery + Microfoft Office ... tak, aby to fungovalo: .... snad 12 minut. A ne instalačním skriptem, ale ručně naklikat. Mimochodem, byla to docela sranda, když při instalaci po restartu systém chtěl nainstalovat nějaký ty věci ještě z cédéčka, ale ouha, mechanika jaksi nebyla nainstalovaná (že by se zrovna ji snažil instalovat?). Časem jsem už měl připravenou MSDOS bootovačku s MSCDEX a dosovým driverem, ale poprvé jsem vážně nechápal. Navíc bootdisk Windows 95 jaksi MSCDEX ani neměl. Internet jsem taky neměl... Instalačky DOSu byly vtahu, protože takovej systém nebylo nutné instalovat více než jednou, no to byly časy. Když jsem si na disku dopředu připravil autoexec.bat a config.sys, instalátor mi ten mscdex zaremoval. Snad bych si vzpomněl i na to licenční číslo k Windowsům. něco ... - OEM - 0029395 - 98131.
archlinux @ i7-6700/GTX1080 8G/32G DDR4/.5TB NVMe/WD RED 3TB | Raspbian 8 @ Raspberry Pi
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better!

granade

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 9
Windows 2003 server bez jedinej chyby za cely rok..
« Odpověď #9 kdy: 20 Března 2007, 01:41:35 »
Citace: marp
Citace: granade
Citace: marp
Hmmm, nespletl sis diskuzi a fórum??? Tady asi nikoho nezajímá, že Windows Server 2003 běžel rok bez problému. Tady se řeší jiný systém...
tebe ironia asi nic nehovori..tak nic..
No, vím co je to ironie, ale odkaz na stránky microsoftu.sk s nějakou objednanou studií, kde vyhrál jejich výrobek mi zrovna ironické či vtipné nepřipadá. Spíš bych řekl, že to je trapné...

Jo, kdyby jsi k tomu napsal, že máš osobně jiné zkušenosti a podložil to fakty - třeba hodil relevantní odkaz na jinou stránku, kde je popis či studie stability unixových/linuxových serverů, že vydržely třeba pět let, tak bych to celé bral jako ironii a jako samozesměšnění MS. A srdečně bych se zasmál.

Celé to je, jako bych třeba já hodil odkaz na stránky microsoftu.cz, kde si udělali studii, jak je jejich OS bezpečný a stabilní a hodil tam smajlíka... Asi by ses ozval, že jsem trapný a jdu si propagovat MS jinam!

Víš, diskuze tu čtou i lidi, kteří se servery zkušenosti nemají a tak potom neví, co si o tom mají myslet :)
No a z toho článku můžou získat dojem, že MS je asi fakt nejlepší, jak se všude píše ;) = tohle už je ironie...
bozzinku ..ja tu hcel dat nieco na pobavenie..lbo urcite tu kazdy vie ze to nieje pravda..no tak sorac..ale mna to pobavio co tam pise..a chcel som len vidiet reakcie druhych na to..
« Poslední změna: 20 Října 2007, 01:07:38 od Anna Taliánová »

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.