Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: VYŘEŠENO -anketa - Zobrazuje se Vám menu?  (Přečteno 1477 krát)

K.Procházka

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 144
  • Osobní text
VYŘEŠENO -anketa - Zobrazuje se Vám menu?
« kdy: 14 Března 2018, 14:20:52 »
[Vyřešeno] Problém vyplýval z mého nastavení, kdy se snažím stránku zobrazovat natolik zvětšenou, aby bylo písmo pro mne ještě dobře čitelné. Při takovém nastavení se někdy některé ovládací prvky ztrácejí - schovávají.

Zbytek příspěvku smažu, ale nejdříve si jej někam bezpečně uložím, je tam pro mne mnoho zajímavých údajů, které ještě budu tu a tam v jiných případech potřebovat!

----------------------------------


https://www.databazeknih.cz/knihoteka/kapr-182647


Prosím napište do odpovědi, zda se Vám zobrazila tato stránka včetně ovládacího menu, které zde uvádím níže, nebo bez něj:


                                                                                                                                                                                           
                                                                                                                                                                         export (xlsx)
                                                                                    všechny žánry          nejnověji zařazené
                                                                                    od písmena               vyberte autora



Uveďte prosím jaké jste použili (všechny) operační systémy, a jaké byly výsledky v prohlížečích, které jste použili.
Máte-li pro mne radu, napište ji prosím do předchozího tématu, ve kterém uvádím co všechno jsem do této chvíle použil já.

Stránka se mi korektně včetně toho menu dnes zobrazila pouze v Aroře, naopak v Chromiu, Firefoxu i Opeře zůstalo místo toho prázdné místo. Náhledy všech čtyř zobrazení jsou v příloze původního tématu. Verze obou postupně použitých operačních systému i všech prohlížečů podrobně popisuji na:

https://www.databazeknih.cz/diskuze/volna-diskuze-5/trideni-filtrace-a-exporty-na-dk-a-vyhledavani-v-knihotece-4073/str-1#new
« Poslední změna: 14 Března 2018, 19:40:49 od K.Procházka »
ASUS X555LF - Ubuntu 16.04 LTS 64 bit 8GB Intel Core i3-5010U CPU @ 2.10GHz  2.10GHz RAM - HD 1TB (50% Ubuntu, 50% Win 10 Home 1607 14393.576)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.