Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Dokovací aplet - Mate.  (Přečteno 2913 krát)

Ventero

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3538
Dokovací aplet - Mate.
« kdy: 14 Ledna 2021, 17:50:48 »
Nevíte někdo, jak v Mate docílit, aby dokovací aplet nebyl panel s popiskem, ale jen čtvercová ikona, jako se to dá nastavit v Xfce či Win?

A ještě by bodlo, kdybych mohl ikonu redshiftu posunout kus vedle do prava - nelze chytit, jako ostatní a posunout ani pravým označit - to funguje jen jako spínač ...

Musím říct, že jsem pěkně rozmazlenej z výborné a snadné konfigurovatelnosti xfce ...
« Poslední změna: 14 Ledna 2021, 17:55:27 od Ventero »
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

TIBOR

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6529
  • Som uzivatel linuxovej distribucie, som linuxak?
Re:Dokovací aplet - Mate.
« Odpověď #1 kdy: 14 Ledna 2021, 18:05:09 »
To posunutie, najprv musis vsetky ikony odomknut. Presunut ktoru kam chces a znova ich zamknut.(pravym na ikonu)
Dock, pridaj si na panel applet Dock. Ten zobrazuje iba ikony, applet zoznam okien budes musiet odstranit.

P.s. Ak je ten redshift sucastou oblasti oznameni tak sa ti s nim presunu aj vsetky ikony ktore sa zobrazuju v oblasti oznameni.
« Poslední změna: 14 Ledna 2021, 18:12:35 od TIBOR »
HP Laptop 17-ca1xxx Ubuntu Mate 22.04 FF 64bit.
Asus X751LB-TY014H Ubuntu Mate 20.04.1 FF 64bit.
Linus, Lajnas, Línus, Luínus, Lajnus a je mi naozaj jedno, ako ľudia vyslovujú moje meno. Ale "Linux" je vždy "Linux". LINUS TORVALDS, tvorca Linuxového jadra.(V dokumente Revolution OS)

ikx

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 472
Re:Dokovací aplet - Mate.
« Odpověď #2 kdy: 14 Ledna 2021, 19:14:16 »
...funguje v mate...davno som to uz chcel riesit,dokonca kustomizabitelny...

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.