Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Nejde se přihlásit na stránky forum ubuntu  (Přečteno 11605 krát)

kočkopejsek2

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 2
Nejde se přihlásit na stránky forum ubuntu
« kdy: 08 Února 2020, 20:32:49 »
Pěkný večer. Nemohu se přihlásit na forum ubuntu . Heslo a nick mám v pořádku. Netuším kde je chyba, zkoušela jsem různé prohlížeče, ale bez úspěchu. Děkuji za rady a typy.

Michal Stanke

  • Administrátor fóra
  • Aktivní člen
  • ******
  • Příspěvků: 89
    • michal.stanke.cz
Re:Nejde se přihlásit na stránky forum ubuntu
« Odpověď #1 kdy: 08 Února 2020, 20:37:44 »
Jde o nějaký jiný účet (s jakou přezdívkou)? Jelikož sem píšete, přihlásit se vám alespoň s nějakým účtem podařilo.

kočkopejsek2

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 2
Re:Nejde se přihlásit na stránky forum ubuntu
« Odpověď #2 kdy: 08 Února 2020, 20:42:45 »
Ano musela jsem si udělat nový účet . Učet kočkopejsek heslo mám správné a nedaří se prohlížeč chrome - NASTALA CHYBA!
Budete muset čekat asi 2 sekund, než se budete moct přihlásit znovu..... a pořád do kola.

Michal Stanke

  • Administrátor fóra
  • Aktivní člen
  • ******
  • Příspěvků: 89
    • michal.stanke.cz
Re:Nejde se přihlásit na stránky forum ubuntu
« Odpověď #3 kdy: 08 Února 2020, 20:56:42 »
Můžete prosím přiložit snímek té chyby? Případně si zkuste heslo obnovit přes https://forum.ubuntu.cz/index.php?action=reminder.

kočkopejsek

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 89
  • www.jsmetransparent.cz
    • Bipolární porucha
Re:Nejde se přihlásit na stránky forum ubuntu
« Odpověď #4 kdy: 08 Února 2020, 21:24:43 »
Teď jsem se přihlásila ale když se odhlásím opět to nejde, je to zvláštní přikládám screen jsem na Mageia. V Ubuntu mám stejný výsledky. Zkusím si změnit heslo. Děkuji za trpělivost. Napíši jak jsem dopadla.
Ve jménu české mentality a předsudků, mýtů ruce pryč od mé maličkosti. Jsem psychiatrická pacientka. Tedy podle většině patřím zavřít abych někomu neublížila. Vášnivá knihomolka která přečte téměř vše. Věřím že zde jsou uživatelé rozumnější se širokým rozhledem a nadhledem. Děkuji Mattie

kočkopejsek

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 89
  • www.jsmetransparent.cz
    • Bipolární porucha
Re:Nejde se přihlásit na stránky forum ubuntu
« Odpověď #5 kdy: 08 Února 2020, 21:40:49 »
Jsem zoufalá, jedině firefox jde, ale tak na třetí pokus jako kdyby obě distribuce to nebrali nevím co dál. Nějaké tipy? Děkuji.
Ve jménu české mentality a předsudků, mýtů ruce pryč od mé maličkosti. Jsem psychiatrická pacientka. Tedy podle většině patřím zavřít abych někomu neublížila. Vášnivá knihomolka která přečte téměř vše. Věřím že zde jsou uživatelé rozumnější se širokým rozhledem a nadhledem. Děkuji Mattie

zeleno

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 417
Re:Nejde se přihlásit na stránky forum ubuntu
« Odpověď #6 kdy: 08 Února 2020, 21:49:52 »
možno by pomohlo vymazať cache prehliadačov, niekedy sa to tam zacyklí
https://postimg.cc/pyCdB8Zm
« Poslední změna: 08 Února 2020, 21:56:52 od zeleno »

kočkopejsek

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 89
  • www.jsmetransparent.cz
    • Bipolární porucha
Re:Nejde se přihlásit na stránky forum ubuntu
« Odpověď #7 kdy: 08 Února 2020, 22:19:55 »
možno by pomohlo vymazať cache prehliadačov, niekedy sa to tam zacyklí
https://postimg.cc/pyCdB8Zm

Děkuji pěkně, ale nepomohlo. Oba prohlížeče jak v Mageia tak Ubuntu bez efektu, nemůže to dělat třeba Netis router? Jednou ze čtyř pokusů se povede přihlásit.
Ve jménu české mentality a předsudků, mýtů ruce pryč od mé maličkosti. Jsem psychiatrická pacientka. Tedy podle většině patřím zavřít abych někomu neublížila. Vášnivá knihomolka která přečte téměř vše. Věřím že zde jsou uživatelé rozumnější se širokým rozhledem a nadhledem. Děkuji Mattie

kočkopejsek

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 89
  • www.jsmetransparent.cz
    • Bipolární porucha
Re:Nejde se přihlásit na stránky forum ubuntu
« Odpověď #8 kdy: 09 Února 2020, 10:30:44 »
Pěkný den, v Ubuntu se přihlásím přes Chrome na druhý pokus, v tom menu přihlašování, aktualizovala jsem prohlížeč. Mageia, Chrome vůbec musím používat Firefox. Tak aspoň už vím jak na to. Děkuji kdo napsal a poradil.
Ve jménu české mentality a předsudků, mýtů ruce pryč od mé maličkosti. Jsem psychiatrická pacientka. Tedy podle většině patřím zavřít abych někomu neublížila. Vášnivá knihomolka která přečte téměř vše. Věřím že zde jsou uživatelé rozumnější se širokým rozhledem a nadhledem. Děkuji Mattie

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.