Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: samovolné načítání chrome  (Přečteno 5178 krát)

kočkopejsek

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 89
  • www.jsmetransparent.cz
    • Bipolární porucha
samovolné načítání chrome
« kdy: 01 Dubna 2020, 16:42:10 »
Pěkný den, prostředí Mate, Ubuntu 18.04.4 prohlížeč Chrome Chromium. Stává se jednou za čas že Chrome se samovolně vrátí k minulým stránkám které byli načtené. Děkuji za případnou odpověď.
Ve jménu české mentality a předsudků, mýtů ruce pryč od mé maličkosti. Jsem psychiatrická pacientka. Tedy podle většině patřím zavřít abych někomu neublížila. Vášnivá knihomolka která přečte téměř vše. Věřím že zde jsou uživatelé rozumnější se širokým rozhledem a nadhledem. Děkuji Mattie

zeleno

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 417
Re:samovolné načítání chrome
« Odpověď #1 kdy: 02 Dubna 2020, 10:42:51 »
Prehliadače si na disku vytvýrajú záznamy o jednotlivých stránkach  "cache", aby ju v budúcnosti načítali rýchlejšie. Ak sa táto medzipamäť
dlhšie nečistí a na stránkach dôjde k nejakým zmenám, môže dôjsť k jej nekorektnému zobrazeniu.
https://support.google.com/accounts/answer/32050?co=GENIE.Platform%3DDesktop&hl=sk

kočkopejsek

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 89
  • www.jsmetransparent.cz
    • Bipolární porucha
Re:samovolné načítání chrome
« Odpověď #2 kdy: 03 Dubna 2020, 11:11:20 »
Děkuji za Vaši odpověď  :) budu to průběžně čistit.
Ve jménu české mentality a předsudků, mýtů ruce pryč od mé maličkosti. Jsem psychiatrická pacientka. Tedy podle většině patřím zavřít abych někomu neublížila. Vášnivá knihomolka která přečte téměř vše. Věřím že zde jsou uživatelé rozumnější se širokým rozhledem a nadhledem. Děkuji Mattie

TIBOR

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6529
  • Som uzivatel linuxovej distribucie, som linuxak?
Re:samovolné načítání chrome
« Odpověď #3 kdy: 03 Dubna 2020, 13:29:52 »
Skor by bolo dobre upresnit ci sa to stava pri beznej praci alebo pri novom otvoreni. Ak pri novom otvoreni tak by mohol byt problem pri vypinani a prehliadac to berie ako pad a snazi sa obnovit predchadzajuci stav.
HP Laptop 17-ca1xxx Ubuntu Mate 22.04 FF 64bit.
Asus X751LB-TY014H Ubuntu Mate 20.04.1 FF 64bit.
Linus, Lajnas, Línus, Luínus, Lajnus a je mi naozaj jedno, ako ľudia vyslovujú moje meno. Ale "Linux" je vždy "Linux". LINUS TORVALDS, tvorca Linuxového jadra.(V dokumente Revolution OS)

kočkopejsek

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 89
  • www.jsmetransparent.cz
    • Bipolární porucha
Re:samovolné načítání chrome
« Odpověď #4 kdy: 04 Dubna 2020, 15:53:25 »
Pěkný den, při běžné práci třeba po dvou hodinách se to stane.  Vymazala jsem podle předešlého návrhu, tak se uvidí případně napíši. Děkuji  ;) :)
Ve jménu české mentality a předsudků, mýtů ruce pryč od mé maličkosti. Jsem psychiatrická pacientka. Tedy podle většině patřím zavřít abych někomu neublížila. Vášnivá knihomolka která přečte téměř vše. Věřím že zde jsou uživatelé rozumnější se širokým rozhledem a nadhledem. Děkuji Mattie

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2446
  • Díky všem za rady a tipy.
Re:samovolné načítání chrome
« Odpověď #5 kdy: 04 Dubna 2020, 18:39:53 »
Také se mi to stává. Někdy nemám spuštěné Chromium a objeví se hláška, že bylo neočekávaně ukončeno a zda ho chce obnovit. Nechápu.
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

kočkopejsek

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 89
  • www.jsmetransparent.cz
    • Bipolární porucha
Re:samovolné načítání chrome
« Odpověď #6 kdy: 14 Dubna 2020, 13:40:45 »
Pěkný den, tak bohužel se stále tato chyba opakuje i když jsem vyčistila cookie.  Děkuji za případné rady.
Ve jménu české mentality a předsudků, mýtů ruce pryč od mé maličkosti. Jsem psychiatrická pacientka. Tedy podle většině patřím zavřít abych někomu neublížila. Vášnivá knihomolka která přečte téměř vše. Věřím že zde jsou uživatelé rozumnější se širokým rozhledem a nadhledem. Děkuji Mattie

juwa2

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4935
Re:samovolné načítání chrome
« Odpověď #7 kdy: 14 Dubna 2020, 14:42:24 »
Nějaká chyba v profilu. Přejmenuj složku s profilem (po spuštění se vytvoří nová/nový profil).
Kód: [Vybrat]
~/.config/chromium

Korek

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 50
Re:samovolné načítání chrome
« Odpověď #8 kdy: 14 Dubna 2020, 20:48:05 »
Citace
Chrome se samovolně vrátí k minulým stránkám které byli načtené.
Slo by to rozepsat vice k pochopeni, myslim ze nikdo po pravde nechape co jsi tim chtelo rict. Navic mam pocit ze 'Compaq' sem plete neco jineho.
Nemas pro otevirani browseru nastavene otevrit posledni taby z minula?


Me by zajimalo nejdrive jestli neni Chrom* v autostartu. tohle je konkretne pro 'Compaqa'
Kód: [Vybrat]
dir .config/autostart/
Kód: [Vybrat]
dir /etc/xdg/autostart/

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2446
  • Díky všem za rady a tipy.
Re:samovolné načítání chrome
« Odpověď #9 kdy: 12 Května 2020, 13:41:43 »
Me by zajimalo nejdrive jestli neni Chrom* v autostartu. tohle je konkretne pro 'Compaqa'
Kód: [Vybrat]
dir .config/autostart/
Kód: [Vybrat]
dir /etc/xdg/autostart/

Dík, tam chrome nemám...
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.