Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Steam přes playonlinux anebo jiné způsoby jak nainstalovat Metin 2  (Přečteno 7718 krát)

ester710

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 61
Dobrý den, chtěla bych si nainstalovat hru Metin 2 a normálně mi to zatím nejde nainstalovat, tak mě napadlo zkusit to spustit přes steam, přes steam to nešlo, protože to šlo jen pro windows, tak jsem si stáhla steam přes playonlinux, že to zkusím přes to, ale nainstaloval se mi, ale nic se mi tam neukazuje, nevíte někdo prosím, kde je problém, mám ještě něco doinstalovat? Děkuju, Ester.

juwa2

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4936
Re:Steam přes playonlinux anebo jiné způsoby jak nainstalovat Metin 2
« Odpověď #1 kdy: 08 Března 2021, 10:15:14 »
Z předchozího dotazu je zřejmé, že tvoje znalosti/schopnost/zkušenosti  bohužel nestačí na vyřešení tohoto problému.
Otázkou taky je, zda to nainstalovat vůbec lze (jakkoli/kýmkoli)....

Je všeobecně známo - a je třeba se s tím smířit, že přes wine (plo) nelze rozchodit zdaleka všechny windowsí aplikace, odhaduji to na cca 1/3 a to ještě vesměs ty jednodušší...

Samozřejmě, nic ti nebrání to zkoušet, nicméně k smysluplnému výsledku jsou třeba detailní znalosti jak to celé funguje - bez toho se bohužel neobejdeš....

Pokud je taková aplikace opravdu nutná, lze to řešit dualbootem s windows nebo provozem windows ve virtuálce.

ester710

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 61
Re:Steam přes playonlinux anebo jiné způsoby jak nainstalovat Metin 2
« Odpověď #2 kdy: 08 Března 2021, 11:29:47 »
Dobře, a nevíte, jestli by to nějak mohlo jít přes ten steam?

ester710

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 61
Re:Steam přes playonlinux anebo jiné způsoby jak nainstalovat Metin 2
« Odpověď #3 kdy: 08 Března 2021, 11:50:37 »
Vždy se mi ukáže, že se to načítá a pak, když se to donačte, tak mi to ukáže zase začátek...

juwa2

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4936
Re:Steam přes playonlinux anebo jiné způsoby jak nainstalovat Metin 2
« Odpověď #4 kdy: 08 Března 2021, 12:20:15 »
To ti právě nikdo kdo u toho nesedí neřekne. A spousta věcí nelze řešit na dálku (na Teamviewer & spol. rovnou zapomeň).
Jedině googlit na různých fórech (převážně zahraničních), to však chce čas, trpělivost a ani to nemusí vést nutně k úspěchu.  :-[
Takže nejjednodušší bude ten dualboot příp. virtuálka - tam ti poběží vše....

Ale třeba se v tobě mýlím. Možná, cca za půl roku, zde budeme ohromeni úspěšným řešením tohoto problému (ano, i takové "případy" se v historii staly).
Např. já, když jsem se "zabejčil", tak jsem řešení nakonec (po delší době) našel - pravda, nebylo to úplně pokaždé.... :-\
« Poslední změna: 08 Března 2021, 12:49:37 od juwa2 »

TIBOR

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6529
  • Som uzivatel linuxovej distribucie, som linuxak?
Re:Steam přes playonlinux anebo jiné způsoby jak nainstalovat Metin 2
« Odpověď #5 kdy: 08 Března 2021, 12:25:17 »
Vždy se mi ukáže, že se to načítá a pak, když se to donačte, tak mi to ukáže zase začátek...
V pravo mas take ozubene koliesko a tam vlastnosti. V nich je polozka kompatibilita kde si mozes vyskusat ine verzie protonu. Niekedy to pomoze, niekedy nie.
HP Laptop 17-ca1xxx Ubuntu Mate 22.04 FF 64bit.
Asus X751LB-TY014H Ubuntu Mate 20.04.1 FF 64bit.
Linus, Lajnas, Línus, Luínus, Lajnus a je mi naozaj jedno, ako ľudia vyslovujú moje meno. Ale "Linux" je vždy "Linux". LINUS TORVALDS, tvorca Linuxového jadra.(V dokumente Revolution OS)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.