Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Blokování "premium"  (Přečteno 4274 krát)

juwa2

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4942
Blokování "premium"
« kdy: 08 Září 2021, 16:47:05 »
Existuje prosím nějaký plugin/doplněk do prohlížeče (Chrome, FF) který blokuje (zneviditelňuje) odkazy (annonce) na premium stránky/články idnes, lidovky, blesk, živě (cnc) a dalších?
O tato předplatné (ani ty jejich tzv. "premium" články) nemám totiž zájem a tyto odkazy (pro mě tudíž naprosto zbytečné, jelikož stejně nic platit nebudu/nehodlám) mě akorát zbytečně zdržují/otravují.
Tudíž bych přivítal možnost tento "novodobý mor" nějak zablokovat, zneviditenit. 
Přesně v tom duchu jak oni sami říkají - nechceš platit, nečtí/nedívej se. Rozhodně plný souhlas. Já se totiž na toto dívat/číst/platit opravdu nechci, takže v tomto směru je to myslím férové.  Nedám jim sice ani korunu, na druhou stranu jejich výtvory číst nechci, dokonce žádám aby mi to bylo co nejpřísnějí znemožněno/zablokováno, včetně samotných odkazů (láká to zbytečně k obcházení restrikcí).

Klíčové slovo bude asi (překvapivě) "premium". Sice bych se mohl pokusit sesmolit něco na bázi css, ale možná už někdo vytvořil nějaký doplněk, akorát o něm zatím bohužel nevím.
Takže jestli by někdo o něčem podobném věděl.... :)
A pokud snad nikoli, časem vytvořím něco sám a pochopitelně se o to podělím s ostatními zde. A budu se to snažit napsat tak, aby tam šly další "opruzy" snadno přidávat + bylo by to "šité na míru" cz prostředí (extra filtr do ublock_origin_cz?)... ;)
« Poslední změna: 08 Září 2021, 17:04:42 od juwa2 »

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.