Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Umax U-box J50 Pro  (Přečteno 3819 krát)

soky

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 39
Re:Umax U-box J50 Pro
« Odpověď #25 kdy: 22 Října 2021, 18:57:19 »
Pekna diskuze, pokusy o reseni a pak borec vytasi svuj seznam, smutne :( o vikendu to budu zkouset, tak pak napisu nejaky postreh.

zkusebak

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 36
Re:Umax U-box J50 Pro
« Odpověď #26 kdy: 23 Října 2021, 06:26:01 »
Kdyby to udělalo hned po vybalení, tak to snad napíšeš. Nevšiml sis, že jsem se ti snažil radit, kromě poslání do servisu, což byla úplná zbytečnost, podpořená bláboly namachrovaného čur*ka Ventera, který se do mě začal navážet. Proč by si to měl nechat líbit?

Ventero

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3547
Re:Umax U-box J50 Pro
« Odpověď #27 kdy: 23 Října 2021, 08:50:15 »
Jsem se nikterak nenavazel - jen jsem vyjadril svuj pocit z tve rady, ktera me uplne pripomela lemplovsky a neprofesionalni pristup servisnich techniku pri reklamacich a zhodnotil ji. Pote jsem napsal svuj nazor na Microsoft, Canonical a dnesni trendy.
To ty jsi se hned navezl do me a zacal jsi me opakovane urazet a osocovat z blabolu. A vubec se mi to nelibi. Jeste jednou a nahlasim te spravci - to ze tam mas hvezdicky nic nemeni na faktu, ze me neopodstatnene urazis.

To ze je to HW vada je na 99,9% a to proste na reklamaci patri. A ze  zrovna Umax (firma, ktera neni schopna ani komunikovat a ani nema zadnou rozumnou podporu) k tomu pristoupil ve vyse popsanem duchu, tak to me neprekvapuje. Jsou to Cesi, tak co chtit ..
Moc dobre vim, proc jsem ze sveho vyberu miniPC Umax vyradil hned z kraje.
« Poslední změna: 23 Října 2021, 08:53:16 od Ventero »
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

soky

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 39
Re:Umax U-box J50 Pro
« Odpověď #28 kdy: 23 Října 2021, 11:15:56 »
Ohanbi se tu fakt tahat na nekoho nemusi. Jinak dneska to pozapinam a zkontroluju, nemuzu se k tomu furt dostat :( Otec se s win smiril, jak jsem mu to rekl. Sice byl smutny, ale rikal, ze to zkusi :D

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.