Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: nevíte o alternative k spotify/youtube  (Přečteno 9247 krát)

filip999

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 11
nevíte o alternative k spotify/youtube
« kdy: 20 Února 2022, 14:01:02 »
u youtube se mi nelíbí pokus o šmirovaní(dotazníky)  byly tak otazky typu jsi psychicky stabilní,maš radši kočku nebo psa,co používaš na poschlech,jak často lžeš proste se snaži o mne vědět ješte víc a víc  a u spofity cenzura(nemam rad cenzuru at je jaka koliv)

jaka je alternativa ke youtube/spotify ? na poslech hudby

juwa2

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4935

James(CZ)

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 164
  • Když Linux, tak Ubuntu.
Re:nevíte o alternative k spotify/youtube
« Odpověď #2 kdy: 06 Srpna 2022, 23:23:45 »
Lokálně uložené soubory s hudbou, vrátit se do 90. let :D

Jinak nevím, že by se mě kdy Google ptal, zda " jsem psychicky stabilní" a podobně.

Jinak na hudbu používám Google Music, což mi na použití na PC stačí, problém nastává jakmile jsem na cestách a poslouchám přes mobil. Ve verzi zdarma totiž nelze minimalizovat prohlížeč, protože se hudba vypne. Čili buď nic na mobilu nedělám, nebo holt přepnu na rádio  ;D :-[ Tolik různých placených premium služeb už můj rozpočet neunese, abych si kvůli takové blbosti Google Music předplácel.

Bohužel jsem lepší alternativu, na kterou bych mohl nahrát i vlastní muziku a tu nechat synchronizovat napříč zařízeními, nenašel.
« Poslední změna: 07 Srpna 2022, 02:13:41 od James(CZ) »
Ubuntu 22.04.01 LTS CZ
PC ASUS ROG Strix G10DK - AMD Ryzen 5 5600X, NV GeForce GTX 1660 Super, 32 GB RAM, 512 GB SSD

ikx

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 476
Re:nevíte o alternative k spotify/youtube
« Odpověď #3 kdy: 06 Srpna 2022, 23:33:17 »
...a co si odpovedal na tu prvu otazku???...

James(CZ)

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 164
  • Když Linux, tak Ubuntu.
Re:nevíte o alternative k spotify/youtube
« Odpověď #4 kdy: 07 Srpna 2022, 02:13:03 »
1. že se může vrátit zpět a používat lokálně uloženou hudbu a nějaký přehrávač
2. že může používat Google Music, což je trošku něco jiného než Youtube, ale taky má nedostatky.
3. dovolil jsem se pozastavit nad tím, že se prý Google ptá, zda je psychicky labilní a podobně.
4. Ještě mě teď napadly služby jako Apple Music nebo Amazon Music ale to se mu asi taky z nějakých důvodů nebude líbit, s tím ale už nemám zkušenosti.
« Poslední změna: 07 Srpna 2022, 02:14:39 od James(CZ) »
Ubuntu 22.04.01 LTS CZ
PC ASUS ROG Strix G10DK - AMD Ryzen 5 5600X, NV GeForce GTX 1660 Super, 32 GB RAM, 512 GB SSD

ramael

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 633
Re:nevíte o alternative k spotify/youtube
« Odpověď #5 kdy: 07 Srpna 2022, 11:22:48 »
Zajímavé otázky. Po mě nikdo nic takového nechtěl. Platím si Youtube Premium a spokojenost. Bez pos.. reklam a hlavně muzika jakákoliv na přání kdykoliv.
Lenovo: ThinkPad X380 Yoga
MeWe  Joutůůůůb

Roman Vacho

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6023
Re:nevíte o alternative k spotify/youtube
« Odpověď #6 kdy: 10 Srpna 2022, 10:15:46 »
Zajímavé otázky. Po mě nikdo nic takového nechtěl. Platím si Youtube Premium a spokojenost. Bez pos.. reklam a hlavně muzika jakákoliv na přání kdykoliv.
Youtube music nízká kvalita zvuku. Na Youtube video bez reklam stačí doplněk do prohlížeče. Špatný random výběr hudby.

Nějaké Spotify apod už ne. To hrálo pořád dokola stejné písničky. Špatný random výběr hudby.

Chce to chytnout akci. Nebo si ji nějak svou činností vynutit. Momentálně jedu Apple music za 50Kč na 3měs(1měs=50Kč). A zde si nemohu na nic stěžovat(vytvoří pro vás osobní stanice dle přehrávané hudby a fakt to funguje parádně. Mají snad všechno.). Plus různé speciality na sport, spaní atd. Na výběr různá kvalita streamu po 2 druhy "RAWu"(Nemám možnost přesně zhodnotit, protože zatímco sluchátka mám BT5.x, tak mobil umí jen BT4.0. Ale rozdíl u náročnější hudby slyšet je.). Možnost offline. Zda si to nechám po 3 měs? Krabička cigár stojí kolik? Pivo stojí kolik? 1L paliva stojí kolik? Zmrzlina kopeček stojí někde kolik?

Chvíli jsem měl i Tidal, ale ta cena mě tehdá odradila.

Nějaké další nápady?

Za úvahu stojí i sdílení těchto služeb. Potom to vychází ještě levněji.
« Poslední změna: 10 Srpna 2022, 10:33:22 od Roman Vacho »
Vyřešená vlákna je vhodné uzavřít "Topic Solved" dole pod vláknem. Děkujeme.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.