Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Nejspíš nějaký správce neunesl můj názor v této rubricea a příspěvek mi smazal !  (Přečteno 18430 krát)

jmp

  • Host

Dr Fuss

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 787
Pro Ventero: Je mi 64 let a řídit se svým mozkem se mi vždy v životě vyplatilo. Ne co se mi v každodením životě okolí účelově snaží nalít do hlavy.

Ventero

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3547
Řídit se mozkem znamená přemýšlet o souvislostech a vyhodnocovat z nich závěry a dle toho upravovat svoje chování. Odborně se tomu říká kognitivně-behaviorální princip.
Kdyby jsi se řídil mozkem, tak to vypadá jinak a nemeleš si pořád tu svou útočnou obhajobu neobhajitelného a zřejmého všem mimo tebe.
Nevím jak jinde, ale v tomto případě se řídíš uraženým egem a emocemi. Souvislosti nechápeš, byť ti byly dopodrobna opakovaně vysvětleny, protože je prostě připustit a pochopit nechceš. Máš strach si jen připustit, že jsi pochybil a ještě větší, že ztratíš svou tvář, pokud to přiznáš veřejně. De facto se jedná o formu zbabělosti.
Vyplývá to z toho, že se identifikuješ na své ego - myslíš si, že to jsi TY - ale to je obrovský omyl.

Ať neplýtváme svým časem navzájem, tak asi takhle:
Můžeš si z toho všeho něco vzít a řídit se rozumem nebo můžeš dál zůstat jaký jsi, zavírat si vrata a pálit mosty.

Až v okamžiku, kdy si člověk připustí, že je pitomec, tak jím přestává býti ...
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

ramael

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 633
obecně zde každý může použít https://forum.ubuntu.cz/index.php?action=profile;area=lists;sa=ignore  a má klid...
Super nápad. Díky za info. A samozřejmě provedeno.
Lenovo: ThinkPad X380 Yoga
MeWe  Joutůůůůb

ikx

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 476
...fussi-namiesto toho,ze tu pises nezmysli na moju adresu,mal by si pozriet do zoznamu softwéru,tak zbadas ze spustac openshotu je tam...ovsem ked si vsetko robil podla navodu...
...a ta tvoja neustala obhajoba,alebo utok,ze si stary...je o nicom...blby si bol,a blby aj zostanes...rozum nemas,inteligenciu uz vobec...ani vrodenu,ani studovanu...toto bolo posledny moj prispevok k tvojej osobe... >:( >:( >:(
...ostatny nech prepacia za ostrejsie vyrazy... :o :o :o

Dr Fuss

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 787
Pro ikx : Co to povídáš ? Co mi to tu podsouváš ? Měl jsi napsat, že to musím dvojím poklepáním spouštět z příkazováho řádku terminálu, nebo z mc commanderu. Mohl jsi mi ušetřit spoustu času a peripetií radile..
« Poslední změna: 05 Září 2022, 18:04:28 od Dr Fuss »

GdH

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3176
    • GdH-Notes
Pro ikx : Co to povídáš ? Co mi to tu podsouváš ? Měl jsi napsat, že to musím dvojím poklepáním spouštět z příkazováho řádku terminálu, nebo z mc commanderu. Mohl jsi mi ušetřit spoustu času a peripetií radile..

Opravdu by mě zajímalo, jak spouštíš cokoli dvojím poklepáním na příkazový řádek terminálu.

Btw, mezi námi není věkově rozdíl ani jedné generace, takže si ty cucáky pro příště odpusť ty stařečku ;)

Dr Fuss

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 787
Pro GdH: Zase je mi něco podsouváno. Cokoliv ? Tady je přece každému víc jak 50 let.. To nevíš ?
« Poslední změna: 08 Září 2022, 22:28:41 od Dr Fuss »

Abby

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1338
Člověk se tu chvíli neukáže a jaké se dějí věci. Mimochodem obdivuji vaši trpělivost s Dr Fuss...

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.