Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Kodi "zamrzne" při spuštění nějakého addonu [vyřešeno]  (Přečteno 4578 krát)

Rellik

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 129
    • dv-foto
Zdravím vespolek. Po nové instalaci systému verze 22.04.1 mi nechce fungovat kodi. Dřív normálně fungovalo. Mám tam doplněk "SOSÁČ" a "O2tv". Ani jedno nejde spustit. kodi prostě při pokusu o spuštění jednoho z nich "zamrzne".  Pomocí "crashlogu" jsem našel chybu v souboru "putlockerresolver.py" na řádku 139 je překlep - je tam "pritn" místo "print". Nicméně to situaci nevyřešilo. Zkoušel jsem kodi někkolikrát úplně odstranit (všude, kde se vyskytovalo). Pak znovu instalovat přes příkazový řádek, před Discover, přes Synaptic, pomocí návodu na " https://kodi.wiki/view/HOW-TO:Install_Kodi_for_Linux ", ale u všeho stejný problém.
Při spuštění přes konzoli je výpis:
Kód: [Vybrat]
rellik@rellik-System-Product-Name:~$ kodi
libva info: VA-API version 1.14.0
libva info: Trying to open /usr/lib/x86_64-linux-gnu/dri/nvidia_drv_video.so
libva info: va_openDriver() returns -1
Segmentation fault (core dumped)
Crash report available at /home/rellik/kodi_crashlog-20220915_181232.log
rellik@rellik-System-Product-Name:~$

Poslední log v příloze.
Poradí někdo co s tím?
Díky za případné odpovědi...
« Poslední změna: 24 Září 2022, 18:36:55 od Rellik »
Není nic co by nebylo možné, stačí jen najít tu správnou cestu.

PC: i5-10400, 12Gb DDR4, Mainboard Asus B560-PLUS, GK Asus GT730, HDD ADATA SX6000 M.2 PCIe NVMe 256GB (systém)+ SSD Crucial 128Gb  + HDD Seagate Barracuda 1Tb (data).

Rellik

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 129
    • dv-foto
Re:Kodi "zamrzne" při spuštění nějakého addonu [vyřešeno]
« Odpověď #1 kdy: 24 Září 2022, 18:36:35 »
Takže po době od založení příspěvku vyřešeno. Po poslední aktualizaci systému, už Kodi funguje...
Takže tam byla systémová chyba a ne chyba v Kodi nebo Addonu...
Není nic co by nebylo možné, stačí jen najít tu správnou cestu.

PC: i5-10400, 12Gb DDR4, Mainboard Asus B560-PLUS, GK Asus GT730, HDD ADATA SX6000 M.2 PCIe NVMe 256GB (systém)+ SSD Crucial 128Gb  + HDD Seagate Barracuda 1Tb (data).

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.