Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: VPN Cyber Ghost  (Přečteno 937 krát)

kočkopejsek

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 89
  • www.jsmetransparent.cz
    • Bipolární porucha
VPN Cyber Ghost
« kdy: 16 Února 2024, 11:08:18 »
Pěkný klidný pátek . Zde jsme společně řešily VPN https://forum.ubuntu.cz/index.php?topic=86066.msg580172#msg580172    Ubuntu Mate 22.04.3 LTS , vždy postupuji podle návodů https://support.cyberghostvpn.com/hc/en-us/articles/360020436274-Set-Up-CyberGhost-VPN-CLI-App-on-Linux Při výzvě zadat heslo se nedaří kde dělám prosím chybu ? Ani kopírování hesla ani ruční zadání nejde . Přikládám screenshot terminálu . Děkuji za povzbuzení a rady , se opět něco přiučím .
Ve jménu české mentality a předsudků, mýtů ruce pryč od mé maličkosti. Jsem psychiatrická pacientka. Tedy podle většině patřím zavřít abych někomu neublížila. Vášnivá knihomolka která přečte téměř vše. Věřím že zde jsou uživatelé rozumnější se širokým rozhledem a nadhledem. Děkuji Mattie

kočkopejsek

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 89
  • www.jsmetransparent.cz
    • Bipolární porucha
Re:VPN Cyber Ghost
« Odpověď #1 kdy: 20 Února 2024, 09:06:00 »
Citace: othe
...

Smazáno, se strojem se tu vážně bavit nebudeme.

Děkuji pěkně za Vaši odpověď . Ano heslo jsem kopírovala bo i psala ovšem se stejným výsledkem . Nemohou to být znaky ? ! ) atd ?
« Poslední změna: 28 Února 2024, 14:45:45 od JirkaZ »
Ve jménu české mentality a předsudků, mýtů ruce pryč od mé maličkosti. Jsem psychiatrická pacientka. Tedy podle většině patřím zavřít abych někomu neublížila. Vášnivá knihomolka která přečte téměř vše. Věřím že zde jsou uživatelé rozumnější se širokým rozhledem a nadhledem. Děkuji Mattie

Michal "Tylnesh" Kohútek

  • Administrátor fóra
  • Stálý člen
  • ******
  • Příspěvků: 1076
    • Lords Of Tech
Re:VPN Cyber Ghost
« Odpověď #2 kdy: 20 Února 2024, 10:08:33 »
Asi by som kontaktoval prevadzkovatela vpn. Kazdopadne, ten error nemusi znamenat len zle napisane heslo - vyzera to, ze konfiguracia vpn je riesena pythonackym skriptom do ktoreho sa nejakym cudnym sposobom vkladaju inputy ktore ste zadali do terminalu. Moj osobny odhad je, ze v skripte maju zle escapovane znaky a ak mate v hesle znaky ako su zatvorky a interpunkcne znamienka, ktore maju v pythone vyznam, tak to rozbija ten skript.

TL;DR  - skuste si zmenit heslo na take, ktore neobsahuje znaky, ktore moze python vyhodnotit ako programovu logiku.
https://lordsoftech.com

Registered Linux User #506395

--- Smartphone 0: Apple iPhone 11
--- Smartphone 1: OnePlus 3T - Ubuntu Touch
--- Laptop 0: Apple Macbook Air M1
--- Laptop 1: Lenovo Thinkpad X1 Carbon Gen 3
--- Workstation: Ryzen 7 2700X, RX 5700XT, 32GB RAM
--- Other: Niekolko kusov od kazdeho vydaneho variantu Raspberry Pi

kočkopejsek

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 89
  • www.jsmetransparent.cz
    • Bipolární porucha
Re:VPN Cyber Ghost
« Odpověď #3 kdy: 20 Února 2024, 21:36:31 »
Asi by som kontaktoval prevadzkovatela vpn. Kazdopadne, ten error nemusi znamenat len zle napisane heslo - vyzera to, ze konfiguracia vpn je riesena pythonackym skriptom do ktoreho sa nejakym cudnym sposobom vkladaju inputy ktore ste zadali do terminalu. Moj osobny odhad je, ze v skripte maju zle escapovane znaky a ak mate v hesle znaky ako su zatvorky a interpunkcne znamienka, ktore maju v pythone vyznam, tak to rozbija ten skript.

TL;DR  - skuste si zmenit heslo na take, ktore neobsahuje znaky, ktore moze python vyhodnotit ako programovu logiku.


Pěkný klidný večer . Děkuji za radu , vyzkouším změnit na své šílené dlouhé číselné heslo .
Ve jménu české mentality a předsudků, mýtů ruce pryč od mé maličkosti. Jsem psychiatrická pacientka. Tedy podle většině patřím zavřít abych někomu neublížila. Vášnivá knihomolka která přečte téměř vše. Věřím že zde jsou uživatelé rozumnější se širokým rozhledem a nadhledem. Děkuji Mattie

kočkopejsek

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 89
  • www.jsmetransparent.cz
    • Bipolární porucha
Re:VPN Cyber Ghost
« Odpověď #4 kdy: 21 Února 2024, 03:00:51 »
Klidnou noc . Pořád stejný výsledek . Je to přeci jedno že již mám povýšené Vydání 22.04.4 LTS (Jammy Jellyfish) 64-bit ?
Ve jménu české mentality a předsudků, mýtů ruce pryč od mé maličkosti. Jsem psychiatrická pacientka. Tedy podle většině patřím zavřít abych někomu neublížila. Vášnivá knihomolka která přečte téměř vše. Věřím že zde jsou uživatelé rozumnější se širokým rozhledem a nadhledem. Děkuji Mattie

ramael

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 638
Re:VPN Cyber Ghost
« Odpověď #5 kdy: 21 Února 2024, 18:15:27 »
Nalezeno na internetu:
Kód: [Vybrat]
Exception: The section "account" is missing configuration file!
[7329] Failed to execute script cyberghostvpn
When I first installed the cyberghostvpn app in linux, it was working except for the streaming and torrent commands. So, I uninstalled it and tried to install it again in order to see if something was wrong. The result was to mess everything up and not work at all, showing the above issue. While I was trying to fix it for days, I thought maybe I have to find where the configuration file could be. There was no sign of it where the app was installed. Luckily, I saw that there was a hidden directory that was created in my $home with the name .cyberghost . By deleting this directory, you also delete the configuration file and then you can perform the installation from the start! :)

This explanation is missing from the support, while it should be there. I hope this solution helps other users also! :roll:

A tady to také popisuje
Stačí v terminálu zadat:
Kód: [Vybrat]
rm -R ~/.cyberghost
A pak znova spustit instalaci.
« Poslední změna: 21 Února 2024, 18:23:07 od ramael »
Lenovo: ThinkPad X380 Yoga
Joutůůůůb

kočkopejsek

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 89
  • www.jsmetransparent.cz
    • Bipolární porucha
Re:VPN Cyber Ghost
« Odpověď #6 kdy: 25 Února 2024, 10:19:25 »
Nalezeno na internetu:
Kód: [Vybrat]
Exception: The section "account" is missing configuration file!
[7329] Failed to execute script cyberghostvpn
When I first installed the cyberghostvpn app in linux, it was working except for the streaming and torrent commands. So, I uninstalled it and tried to install it again in order to see if something was wrong. The result was to mess everything up and not work at all, showing the above issue. While I was trying to fix it for days, I thought maybe I have to find where the configuration file could be. There was no sign of it where the app was installed. Luckily, I saw that there was a hidden directory that was created in my $home with the name .cyberghost . By deleting this directory, you also delete the configuration file and then you can perform the installation from the start! :)

This explanation is missing from the support, while it should be there. I hope this solution helps other users also! :roll:

A tady to také popisuje
Stačí v terminálu zadat:
Kód: [Vybrat]
rm -R ~/.cyberghost
A pak znova spustit instalaci.

Klidnou neděli . Nejspíše dělám něco špatně . Pokusím se dnes vše zvládnout a dám samozřejmě vědět . Moc děkuji za pomoc .
Ve jménu české mentality a předsudků, mýtů ruce pryč od mé maličkosti. Jsem psychiatrická pacientka. Tedy podle většině patřím zavřít abych někomu neublížila. Vášnivá knihomolka která přečte téměř vše. Věřím že zde jsou uživatelé rozumnější se širokým rozhledem a nadhledem. Děkuji Mattie

kočkopejsek

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 89
  • www.jsmetransparent.cz
    • Bipolární porucha
Re:VPN Cyber Ghost
« Odpověď #7 kdy: 28 Února 2024, 13:23:37 »
Klidnou úspěšnou středu nám všem . Instalace se zdařila podle návodu . Nemusím tedy používat jen aplikaci na Chrome . Ještě se naučit zacházet s Cyber Ghost v Ubuntu . Jen lupa.cz že jsem na Rumunském serveru a moje ip na Atlantě kterou jsem zadávala . Děkuji všem za pomoc . Snad to dál budu zvládat sama , případně se ozvu :)
« Poslední změna: 28 Února 2024, 13:26:47 od kočkopejsek »
Ve jménu české mentality a předsudků, mýtů ruce pryč od mé maličkosti. Jsem psychiatrická pacientka. Tedy podle většině patřím zavřít abych někomu neublížila. Vášnivá knihomolka která přečte téměř vše. Věřím že zde jsou uživatelé rozumnější se širokým rozhledem a nadhledem. Děkuji Mattie

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.