Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Skylink live TV  (Přečteno 516 krát)

Olaf

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 2
Skylink live TV
« kdy: 20 Února 2024, 11:27:00 »
Zdravím,
jsem novým uživatelem Ubuntu 23.10. Nedaří se mne spustit Skylink live TV na Google Chrome Verze 121.0.6167.160  ani na aktualizovaném Firefoxu.
Podpora Skylinku mi odepsala (tato chyba se může projevit zejména v okamžiku, kdy uživatel používá zařízení, prohlížeč nebo operační systém, který nedostává potřebné aktualizace.
Zdá se, že operační systémy Linux v aktuální konfiguraci nesplňují nároky na zabezpečení s žádným webovým prohlížečem a streamování je tedy blokováno.)
Vše mám aktualizováno, mám doinstalován ,,Ubuntu-restricted-extras,,. Existuje nějaký způsob jak toto vyřešit ?

JirkaZ

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1756
  • Dlouholetý uživatel Linuxu a open source obecně.
Re:Skylink live TV
« Odpověď #1 kdy: 20 Února 2024, 12:04:08 »
100% řešením je nepoužívat tyto korporátní úchylnosti (TV, prohlížeč atd.). Ale to jsi asi slyšet nechtěl...

Takže když na tom budeš trvat, tak se zkus někam zařadit. Nemyslím tím rovnou celé widle, ale třeba prohlížeč od příslušného korporátu (nemusím snad jmenovat). Protože u korporátů ruka ruku myje, tak to možná bude něco dělat tzv. "lépe" (rozuměj podle jejich pravidel) a ty budeš moct platit za ten poskytovaný masážní a člověka rozvracející odpad...

Pokud se ti zdá odpověď "divná", tak si třeba několikrát přečti to, co jsem napsal a zkus se zamyslet jednak přímo nad tím, druhak nad všemi (tedy neuvedenými) souvislostmi. Edit: počti si třeba zde (možná jeden z mála, kterému to taky došlo).

Jo a poznámka na závěr k Ubuntu: nechápu, proč nepoužíváš LTS verzi.

Edit #2: kdybys tady hledal (udělal jsi to?), tak najdeš třeba tohle. Po hledání jinde najdeš např. toto - a já se znovu ptám: stojí ti ten odpad a zařazovačka za to?
« Poslední změna: 20 Února 2024, 12:17:55 od JirkaZ »

Olaf

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 2
Re:Skylink live TV
« Odpověď #2 kdy: 20 Února 2024, 16:37:40 »
Škoda, hledal jsem řešení a dle odpovědi nejspíš neexistuje.Díky

Ventero

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3549
Re:Skylink live TV
« Odpověď #3 kdy: 16 Dubna 2024, 00:20:33 »
Zkusil jsi povolit DRM?
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.