Ono to někdy špatně ukazuje, kolik se bude skutečně stahovat. U Snapu a Flatpaku existují jen rozdílové aktualizace. Bohužel ty grafické nadstavby nad tím ukazují špatně, že se třeba bude stahovat 500MB nebo 2GB a přitom se stáhne třeba jen 10MB.
Jen nevím, zda ty rozdílovky umí už ty verze Snapu a Flatpaku u Tebe.
Ten vývojář byl dobře upřimný. :-)
Pokud si to dobře vybavuji, tak GNOME commander byl přepisován z C++ do Rustu. Tedy měl by být zatraceně rychlý.
Jsem líný, tak nic kompilovat na mé staré mašince nebudu. A počkám si na balíčky.
No to moc dobře znám tyhle zahrady, věci kolem domů, polí atd. ;-) Včera večer, když jsem toho měl plné zuby a byl fakt zmožen, tak mi říkala kamarádka, že by potřebovala srovnat kus zahrady. Domysli si, co se mi honilo hlavou.