No tak to zírám, co si dnes kdo dovolí, neskutečná drzost! Takhle bych uměl servisovat taky, vynutit si další návštěvu, proč mě to nikdy ani nenapadlo? W10, či W11 nabízí vzdálenou správu, tedy přístup už od biosu? Já myslím, že to možné není, schválně se podívám, a i kdyby bylo, tak není zaručeno, že to ten servis bude umět, či že tento vzdálený přístup bude fungovat - za další, ten pc musí mít reálnou adresu.
Osobně bych si ten bios nechal bezplatně odheslovat.