Koukám, že se tu nakupila spousta reakcí, tak zodpovím všeobecné a pak se vrhnu na ty v čínštině a dám vědět jak to dopadlo. Omlouvám se, že nestíhám přes den, ale makám od nevidím do nevidím a prostor mám až navečer...
Můžeš se i bez přihlášení přepnout do konsole. To je pod CTRL+ALT+F1 až F6.
Užitečné info, jsem jak Alenka v říši divů

Vypnutí natvrdo je brutalita.
Až jednou počítače převezmou nadvládu nad lidstvem, budu první v řadě, kdo bude pikat za své hříchy spáchané na nebohých přístrojích. Někdy, až budu mít slabou chvilku, tak se tu ke všemu doznám, ale prozatím si nechci kazit reputaci...
Mít aktualizovaný systém není přece špatné. Opravují se tím i chyby, které se vždy po vydání nové verze najdou. Jestli to máš i na internet banking, tak bych se bál to používat neaktualizované.
Zákony schválnosti fungují neúprosně - nabídka aktualizace mi naskočí vždycky během filmu. Takže bez šance

Ale mám ten počítač jen na relax, banky a pod. mám pouze v telefonu.
Jen abychom se moc nesmáčeli:).
Jak na tu zdejší komunitu koukám, tak mám pocit, že je to tady parta samých sympaťáků. Takže bez obav, že by došlo k úhoně

...prvé try riadky chýbaju???...

[. 0.165724]. x86/cpu: VMX (outside TXT) disabled by BIOS
[. 0.165738]. x86/cpu: SGX disabled by BIOS.
/dev/sda2: clean, 243433/31195136 files, 118665975/124751104 blocks